OKYANUS KOLEJİ

-

Okul Öncesi

-

Neden Okyanus Okul Öncesi

MIT, NASA Teknolojisi Eğitimde- Fastrackids:

Fastrackids Sertifikalı öğretmenler tarafından verilen Fastrackids Programıyla öğrenciler; Ekonomi, Biyoloji, Yaşam ve Amaç Dersleri, Doğa Bilimleri, Üretken Düşünebilme, Yeryüzü Bilimleri, Astronomi gibi konuları interaktif bir şekilde öğrenirler.

 

 

Temel Yabancı Dil “İngilizce”:

Okyanus Kolejlerinde İngilizce, dil eğitimi konusunda uzman yabancı dil öğretmenleri ve anadili İngilizce olan yabancı öğretmenler tarafından verilir.

Eğlendirici Deneylerle Bilim- Mad Science:

Hayvanlardan suya, havadan toprağa, farklı konularla, eğlenceli ve eğitici deneylerin yer aldığı Mad Science atölye çalışmaları, öğrencilerin merak duygularını geliştirirken hayal gücünü besler.

Sosyal Yaşamda Başarı İçin:

Çoklu zekâ uygulamaları ve proje tabanlı eğitim ile öğrenciler, sosyal yaşamda başarılı olmaya hazırlanırlar.

Yeteneklerin Keşfi:

Okyanus Kolejleri bireysel farklılıkların ve yeteneklerin keşfedilip geliştirilmesine dayanan bir eğitim modeline sahiptir. İlgi ve yetenek odalarında yetenekler keşfedilir ve bireysel farklılıklar ön plana çıkarılır.

Öğrenmeyi Öğreten Eğitim Setleri:

Uzman eğitmenler tarafından hazırlanan özgün eğitim setleri ve bunlara paralel içeriklere sahip akıllı tahta uygulamaları, öğrenmeyi öğretir.

Üstün Potansiyelli Çocuklar:

Üstün zekâlı ve yetenekli öğrencilerin belirlenmesine yönelik çalışmalar ve yönlendirmeler yapılır.

İlkokula Hazır Öğrenciler:

Okyanus Kolejleri'nde öğrenciler, el-göz koordinasyonları, dikkat süresi kazanımı, duygusal ve sosyal etmenlerin farklılığının öğretimiyle ilkokula hazır hale gelirler. Erken Kayıt Formu'nu göndererek, Okyanus Kolejleri hakkında detaylı bilgi alıp erken kayıt avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Bu sayfa ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşın
FORMU DOLDURUN
KAYIT VE ÜCRET İÇİN
SİZE HEMEN DÖNELİM

Arama

Kişisel Verilerin Korunması Politikası - Çerez Politikası