Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise

OKYANUS KOLEJİ

-

İdari Birimler

idari birimler

 
Kurumsal İletişim

Kurumsal İletişim

Okyanus Kolejleri Kurumsal İletişim ve Tanıtım Müdürlüğü, Kolejlerimizin, belirlenen kitlelere tanıtımına yönelik, halkla ilişkiler etkinliklerini içeren iletişim programları'nın geliştirilmesi ve uygulanmasından sorumludur.
İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları, kolejlerimiz için gerekli olan çalışanların, istihdamı ve geliştirilmesi ile ilgili politika oluşturma, planlama, örgütleme, yönlendirme ve denetleme faaliyetlerini yürüten birimdir.
Bilgi Teknolojileri

Bilgi Teknolojileri

Okyanus Kolejleri Bilgi Teknolojileri Birimi, “Akıllı Tahta ve Bilgi İşlem” alt birimlerini bünyesinde barındırmaktadır.
Satın Alma

Satın Alma

Kolejlerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak adına kurulmuş, bu ihtiyaçlarına cevap verebilecek firmalar ile teklif usulü çalışan birimimizdir.
Mali İşler

Mali İşler

Okyanus Kolejleri Mali İşler Müdürlüğü, öğretmenlere, araştırmacılara ve idari personele mali mevzuat, finansal, vergisel ve muhasebesel bilgileri sağlar.
Hukuk

Hukuk

Kurumun amaçlarını daha iyi gerçekleştirmek, mevzuata, plân ve programa uygun çalışmasını temin etmek amacıyla, gerekli hukukî teklifleri hazırlamak, kurum birimleri ve diğer kamu kurum ve kuruluşları tarafından gönderilen kanun, tüzük, yönetmelik, diğer mevzuat ve tip sözleşme taslakları ile diğer hukukî konular hakkında görüş bildirmek.
Bu sayfa ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşın
FORMU DOLDURUN
KAYIT VE ÜCRET İÇİN
SİZE HEMEN DÖNELİM

Arama

Kişisel Verilerin Korunması Politikası - Çerez Politikası - Çerez Ayarları