Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise | Lokman Demiray

OKYANUS KOLEJİ

-

Genel Müdürümüz Sn. Lokman DEMİRAY

“Eğitimin Türkiye Markası”

Okyanus Kolejleri Genel Müdürü Lokman Demiray, Eğitimde Yenilikleri Anlattı...

Öğrencilerimiz anaokulundan lise son sınıfa kadar her kademede birbiriyle bütünleşen ve birbirini destekleyen bir eğitim alırlar

Okul Öncesi Eğitimimizde İlgi ve yetenek odalarıyla öğrencilerin erken yaşta ilgi ve yetenekleri keşfederek, kendilerini erken tanımalarına fırsat tanıyoruz. Ayrıca UpGrade programı ile her çocuğun potansiyelini geliştirirken, Fastrackids programı ile de dünyayı keşfetmesini, Bilingual İngilizce Eğitim yöntemimiz ile de erken yaşta dil eğitiminin temellerini atıyoruz.

İlkokulda ise, Türkiyede ilk olarak Okyanus Kolejlerinde uygulanan Akıllı Eğitim Sistemi OSEP Programı ve UpGrade Programı ile öğrencilerin öğrenme potansiyelini maksimum düzeye çıkmasını sağlıyoruz.

Ortaokulda PISA ve ABİDE sınavlarına eşdeğer sınavlarla, üst düzey düşünme becerilerini geliştirerek, çocuklarımızı maksimum başarıya ulaştırıyoruz.

Lisede; “En doğru üniversiteyi kazandırıyoruz” iddiasıyla eğitim veriyoruz. Türkiye’de hiçbir özel okulda olmayan “Kariyer Esaslı Yetenek Sistemi (KEYS)” ile "Kariyer Profil Testi (KPT)" uygulayarak öğrencilerimiz için en uygun meslekleri belirleyerek bu hedef doğrultusunda Okyanus Pusulam ile doğru üniversiteyi kazandırıyoruz.

Kodlama Dersi'yle Tüketen değil Üreten Bireyler yetiştiriyoruz...

Öğrencilerimiz kodlama derslerinde analitik düşünce sistemini ve kodlama mantığını öğrenerek, kendi hayallerini gerçeğe dönüştürme uygulamalarını üreterek, tüketen değil üretebilen birey olarak yetişmektedirler.

Okyanus Kolejleri’nin Üstünler Eğitimi, Dünya Üstün Zekâlı ve Yetenekli Çocuklar (World Council for Gifted & Talented Children) tarafından 2015 yılında tescillenmiş ve akreditasyon verilmiştir.

Okyanus Kolejlerinde bir başka uygulamamız ise, her sınıf düzeyindeki öğrencimize Life skills İngilizce eğitim programı ile sadece ingilizce konuşmayı değil, düşünme becerilerini de geliştirip, yabancı dili hayatın içinde en etkin biçimde kullanabilmesini sağlıyoruz.

Her öğrencinin, başarı kazanabileceği bir yeteneğinin olduğu inancındayız. Bu doğrultuda Yetenek Merkezli Eğitim Modelimizin temelini oluşturan 80’e yakın Sanat, Spor ve Kültür alanındaki Kariyer Kulüp ve Yetenek derslerimiz ile öğrencinin ilgi ve yeteneğine uygun branşta başarı kazandırarak, eğitim hayatında motivasyonunu sağlıyoruz.

Anaokulundan liseye kadar her öğrencimizin aldığı eğitimi, kendisi ve toplumun faydasına olacak yönde kullanabilmesi için değerler eğitimini eğitim modelimizin her alanında uyguluyoruz...

Okyanus Kolejleri verdiği eğitimin yanı sıra bilim, spor ve sanat dallarında Türkiye ve Dünya çapında büyük başarılara imza atmıştır.

Okyanus Kolejleri, 4.000 kişilik dev kadrosuyla Türkiye’nin geleceği için çalışmaya devam ediyor...

LOKMAN DEMİRAY

Genel Müdür
FORMU DOLDURUN
KAYIT VE ÜCRET İÇİN
SİZE HEMEN DÖNELİM

Arama

Kişisel Verilerin Korunması Politikası - Çerez Politikası - Çerez Ayarları