OKYANUS KOLEJİ

-

Okul Öncesi

-

Fastrackids Eğitimi

FASTRACKİDS HAKKINDA

Genel

FasTracKids® uluslararası erken çocukluk eğitiminde kanıtlanmış bir öncüdür. 6 aydan 8 yaşa kadar çocuklar için tasarlanmış programlar kullanan FasTracKids®, eğlenceli ve interaktif bir ortamda, öğrenme sevgisini keşfetme konusunda çocukları cesaretlendirerek eğitimsel bir avantaj sağlar. FasTracKids®, çocuğun ev ve okul ortamlarına da taşınacak iletişim, yaratıcılık, eleştirel düşünme ve işbirliği becerilerini güçlendirmek için devrim niteliğinde bir teknoloji kullanır.


FasTracKids® erken eğitimin yerini almayı değil, onu geliştirmeyi amaçlamaktadır. FasTracKids®,FasTrack Learning Station® kullanarak, FasTracKids® temel programı, FasTrack® Tots, FasTrack®English, FasTrack® Music, FasTrack® Signing ve FasTrack® Camps gibi kaliteli programlar sunabilmektedir. FasTracKids® platformu, çocuğun bütün duyularını meşgul eden tutarlı, yüksek kaliteli bir sunum ve öğretme metodolojisi sağlar.

> Devamı İçin Tıklayınız

PROGRAMLAR

Özet Bilgilendirme

Araştırmalar göstemektedir ki beyin, hayatın ilk sekiz yılında kayda değer bir derecede gelişmektedir. Yüksek kaliteli erken eğitim deneyimleri ile sağlam bir temel oluşturmak için göreceli olarak çok küçük bir fırsat penceremiz bulunmaktadır. Yaşam için bu temeli erken çocukluk eğitimi inşa etmektedir.


FasTracKids® erken eğitim programları, çocukların doğal gelişimlerini desteklemek ve onlara hayata hazırlanmada yardımcı olmak için tasarlanmıştır. FasTracKids®, interaktif teknoloji ile geliştirilmiş çoklu-duyumsal eğitim metodlarının yenilikçi bir kombinasyonunu kullanarak, 6 ay ile 8 yaş arasındaki çocuklara eşi benzeri olmayan bir eğitim deneyimi sunar. FasTracKids®programları çocukların iletişim, yaratıcılık, eleştirel düşünme ve işbirliği becerilerini geliştirmeye yardımcı olmaktadır.

En önemli şey ise çocuklar eğitim sırasında eğlenmekte, gelecekteki okul yıllarına ve hayatlarına ömür boyu sürecek bir öğrenme aşkını taşımaktadırlar.

> Devamı İçin Tıklayınız

FTK YÖNTEMİ

Duyma + Görme = Çocuğunuzun Öğrendiğini Bilme!

İlerleme Raporları, FasTracKıds Veliler Web sitesi ve videolar ebeveynlerin, çocukların eğitimlerini birinci elden tecrübe etmelerine yardımcı olur!


Ebeveynler bir çocuğun eğitiminde çok önemli ve etkili bir bölümde yer alırlar. Education.com’un “Ebeveynlerin Çocuk Eğitimine Karışması Konusunda Araştırmalar Ne Diyor” başlıklı makalesinin belirttiğine göre veliler çocuklarının eğitimine ne kadar erken karışırlarsa, çocuk okulda o kadar fazla başarılı olur. Biz FasTracKids’te sadece çocukları kaydetmiyoruz, aileleri kaydediyoruz. Biz ebeveyn katılımını hoş karşılıyor ve bekliyoruz.
İlerleme Raporları, veli-öğretmen görüşmeleri, video kayıtları ve Veliler Web Sitesi ebeveynlere, çocuğun FasTracKids’teki ilerlemesine, aynı zamanda da evde eğitimlerine devam etmelerine katılmaları konusunda yardımcı olur.

> Devamı İçin Tıklayınız

Bu sayfa ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşın
FORMU DOLDURUN
KAYIT VE ÜCRET İÇİN
SİZE HEMEN DÖNELİM

Arama

Kişisel Verilerin Korunması Politikası - Çerez Politikası