Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise

OKYANUS KOLEJİ

-

Üstün Zekâlılar Eğitimi

-

Eğitim Programımız

Günümüzde birey bir bütün olarak ele alınmakta, eğitiminde onu sadece bilgilerle donatmak yeterli olmamaktadır. Bireyi öğrenimini tamamladıktan sonra yaşama hazırlayabilmek için, bilgisini üretken bir şekilde kullanmasını, duygusal ve sosyal açıdan gelişmesini de sağlamak gerekmektedir. Bu nedenle, okulumuzun eğitim programına "Üretken Düşünme Becerileri, Astronomi, Robotik Kodlama, Zeka ve Akıl Oyunları"  dersleri ilave edilmiş ve genel programla bütünleştirilmiştir.

Okyanus Kolejleri Üstün Zekâlılar ve Yetenekliler İlkokulu’nda, üstün zekâlı ve üstün yetenekli çocuklara özel eğitim verilmektedir. Alanında uzman eğitimciler tarafından üstün zekâlı çocuklar için geliştirilmiş ders programları, araç-gereç ve yöntemlerle eğitim veren okulumuz, geleceğin liderlerini ve insanlığa hizmet edecek büyük buluşları gerçekleştiren bilim insanlarını yetiştirmektedir.

Okyanus Kolejleri Üstün Zekâlılar ve Yetenekliler İlkokulu’nda öğrenciler, tamamı üstün zihin kapasitesine sahip öğrencilerden oluşan sınıflarda, uzman akademisyenlerle işbirliği halinde ve uzman eğitim kadrosu ile, potansiyellerini geliştirecek zengin ve farklı eğitim araç gereçleri ile eğitim-öğretim sürecinde yer almaktadır.

Okyanus Koleji Üstün Zekâlılar ve Yetenekliler bölümünde uygulanan farklılaştırılmış eğitim çalışmaları Prof. Dr. Ümit Davaslıgil ve uzman akademisyenler danışmanlığında planlanmaktadır.

Bu sayfa ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşın
FORMU DOLDURUN
KAYIT VE ÜCRET İÇİN
SİZE HEMEN DÖNELİM

Arama

Kişisel Verilerin Korunması Politikası - Çerez Politikası - Çerez Ayarları