Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise

OKYANUS KOLEJİ

-

Üstün Zekâlılar Eğitimi

-

Başvuru Formu

Okyanus Kolejleri, Türkiye’nin hazinesi olan üstün zekâlı ve yetenekli çocukların eğitiminde doğru bir eğitim kurumudur.

2010-2011 eğitim ve öğretim yılında Bahçeşehir Kampüsüyle başlayan Üstün Zekâlılar Eğitimi, 2012-2013 eğitim-öğretim yılında İstanbul Anadolu yakasında hizmete giren Ataşehir Kampüsü’nde, 2015-2016 eğitim-öğretim yılından itibaren Kemerburgaz Kampüsü’nde Üstün Zekâlılar ve Yetenekliler Eğitimi vermeye devam etti.  2017-2018 eğitim-öğretim yılından itibaren ise Bursa Kampüsümüz ile hizmetinizdeyiz.

Üstün zekâlı çocukların özel oldukları alanlar keşfedilerek, o alanlarda başarılı olmalarını sağlamak amacıyla özel geliştirilmiş yöntemler, farklı ve zenginleştirilmiş eğitim programları sunulan Okyanus Üstün Zekâlılar ve Yetenekliler Okulu'nda, geleceğin liderleri, bilim insanları, dehaları ve sanatçıları olabilecek çocuklar özel eğitimciler ve bilim insanları tarafından yetiştiriliyor.

Üstün ve Yetenekli Çocuklar Dünya Konseyi (World Council for Gifted and Talented Children) Türkiye Delegesi ve üstün zekâlı çocukların eğitimi konusunda marka olmuş bir isim olan Prof. Dr. Ümit Davaslıgil, Okyanus Üstün Zekâlılar ve Yetenekliler Okulları’na danışmanlık yapıyor.

 

Üstün Zekalılar Başvuru Formu

 

Veli Bilgileri
Öğrenci Bilgileri
Bu sayfa ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşın
FORMU DOLDURUN
KAYIT VE ÜCRET İÇİN
SİZE HEMEN DÖNELİM

Arama

Kişisel Verilerin Korunması Politikası - Çerez Politikası - Çerez Ayarları