Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise

OKYANUS KOLEJİ

-

İlkokul

-

Yetenek Yolculuğum

 

SANATSAL KULÜPLERİN AMACI;

Okyanus Kolejleri yetenek kulüpleri,öğrencilerin yaş özelliklerine uygun ilgi alanları çerçevesinde, potansiyellerini açığa çıkarmak,öğrenme deneyimlerini zenginleştirmek amacıyla hazırlanmıştır.Ayrıca öğrencilerimizin fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmak, onların bireysel yeteneklerini erken yaşta keşfetmek, var olan ya da gelişmekte olan ilgilerini beslemek için yapılandırılmıştır.

Yetenek Kulüp çalışmalarının amacı, öğrencileri bir bütün olarak eğitmek ve sorumluluk duygularını geliştirmek; akademik çalışmaların yanında hayattaki pek çok fırsatın da fark edilmesini desteklemektir. Öğrencilerin kendine güven ve sorumluluk duygusu geliştirmelerine, yeni ilgi alanları ve beceriler oluşturmalarına yönelik sosyal, kültürel, sanatsal alanlarda yaptıkları çalışmaları kapsar.

Sanat ve müzik dallarında sunulan bu çalışmalar öğrencilerimizin yetenek ve ilgi alanlarını tanıyarak yeteneklerini ortaya çıkarmak ve yetenek gelişimlerini destekleyerek akademik başarılarını arttırmaktır.

Okyanus kolejleri olarak, yeteneği tanıyan, onu açığa çıkaran sanat eğitimcilerimizle; öğrencilerimizin bireysel, zihinsel, sosyal gelişimine önemli katkıları olan bu kulüplerde mutlulukla yetişmesini amaçlıyoruz.

 

 

Bu sayfa ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşın
FORMU DOLDURUN
KAYIT VE ÜCRET İÇİN
SİZE HEMEN DÖNELİM

Arama

Kişisel Verilerin Korunması Politikası - Çerez Politikası - Çerez Ayarları