Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise - Duyurular
Duyurular
Bursluluk Sınav Sonuçları Açıklandı Bursluluk Sınav Sonuçları Açıklandı

21 Şubat 2018, Çarşamba 17:07
2. Ulusal Astronomi ve Uzay Konferansı 2. Ulusal Astronomi ve Uzay Konferansı

Astronomi ve Uzay Konferansı ile öğrencilerin Astronomi ve Uzay konusundaki meraklarını arttırarak, öğrencilere içinde yaşadığımız evreni, güneş, güneş sistemi, yıldızlar, galaksiler, uzay teknolojileri hakkında derinlemesine bilgiler kazandırmayı hedefliyoruz.

27 Aralık 2019, Cuma 16:04
Bu Sene De Cambrıdge Sınavlarında Çok İddialıyız! Bu Sene De Cambrıdge Sınavlarında Çok İddialıyız!

Haziran ayında kampüslerimizde gerçekleşecek olan Cambridge sınavlarımız için hazırlıklara başlıyoruz.

06 Ocak 2020, Pazartesi 15:14
Okyanus Kolejleri Öğrencilerine 21. Yüzyılın Becerilerini Kazandırıyor Okyanus Kolejleri Öğrencilerine 21. Yüzyılın Becerilerini Kazandırıyor

Okyanus Kolejlerinde Kariyer Esaslı Yetenek Sistemi ile öğrencilerimizin kendini ve hayatı anlamasını, potansiyelini tanımasını, onların özündeki cevherin mücevhere dönüşmesini amaçlıyor, yeteneği kariyere dönüştürüyor.

03 Ocak 2020, Cuma 11:35
Yeni Gibi Koksun! Yeni Gibi Koksun!

Okyanus Koleji 9. ve 10. Sınıf öğrencileri 2019 sene sonunda kimya dersi kapsamında öğretmenleri eşliğinde "YENİ GİBİ KOKSUN’’ etkinliğinde kimya laboratuvarında beğendikleri kokulardan parfüm hazırlayacaklar.

03 Ocak 2020, Cuma 11:19
P-Wise Uyum Programı kapsamında Ortaokul’da Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik P-Wise Uyum Programı kapsamında Ortaokul’da Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Öğrencilerin okula uyum sağlaması ve kendisini bulunduğu okula ait hissetmesi bizim için çok önemlidir. Bu aidiyet duygusunun temellerini atmak, ilkokuldan ortaokula geçiş sürecinde öğrenci ve velilerin tedirginliklerini azaltmak, Ortaokul Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Birimini tanıtmak, rehber öğretmenlerin öğrencileri tanımasını sağlamak adına P-Wise Uyum Programı kapsamında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

30 Aralık 2019, Pazartesi 11:28
Retorik Belagat Yarışması Başlıyor! Retorik Belagat Yarışması Başlıyor!

Okyanus Kolejleri Lise kademesi Edebiyat zümresi "Retorik - Belâgat" Hazırlıklı - Hazırlıksız Konuşma Yarışması düzenliyor. Başvurular 03 Ocak- 10 Ocak 2020 tarihleri arasında Edebiyat öğretmenlerine yapılacaktır.

25 Aralık 2019, Çarşamba 09:27
Okyanus Kolejleri Fizik Dergisi Moment'in 12. Sayısı Çıktı Okyanus Kolejleri Fizik Dergisi Moment'in 12. Sayısı Çıktı

Okyanus Kolejlerinin sadece akademik başarıya endeksli değil, bilimsel çalışmalar içinde yer alan, teknolojik gelişmeleri takip eden liseli öğrencilerinin hazırladığı Moment dergi, 12. sayısında değindiği konularla okuyucuyu bir bilim yolculuğuna çıkarıyor.

23 Aralık 2019, Pazartesi 19:01
Mindful Anılarım Programı Başlıyor! Mindful Anılarım Programı Başlıyor!

Mindfulness; dikkatimizi bilinçli ve yargısız bir biçimde içinde bulunduğumuz an’a vermek demektir. Günlük yaşamın içerisinde bir yerlerden bir yere koştururken an’a odaklanmakta zorlanırız ve geçmiş ile gelecek arasında yaşarız. Oysaki geçmiş geçmişte kalmıştır ve gelecek daha yaşanmamıştır. Tek gerçek ise şimdiki an’dır.

17 Aralık 2019, Salı 12:49
Ortaokul Kadememizde 1.Dönem 2.Yazılı Sınavlarımız Başlıyor!!! Ortaokul Kadememizde 1.Dönem 2.Yazılı Sınavlarımız Başlıyor!!!

Yazılı Yoklama Sınavları; uygulama, analiz, sentez, değerlendirme, organize etme, orijinal görüş ve ürünler ortaya koyabilme gibi üst düzey zihinsel becerilerini ölçümlemeyi hedefleyen klasik sınav türüdür.

20 Aralık 2019, Cuma 16:39
Okyanus Kolejleri Lise Fotoğrafçılık Yarışması Okyanus Kolejleri Lise Fotoğrafçılık Yarışması

Her Kent ayrı, ayrı sokaklar mahalleler barındırır. Her Kent, her mahallede günle birlikte sokakta hayatını kazanan insanlar sokak satıcıları, çalışmak zorunda kalan çocuklar.. Fırınlar, fabrikalar, okullar uzayıp gider çalışanlar.. Hepsi değerli herkes zincirin halkası büyük, küçük hayatın anlamı.. İşte alın teri ile işini yapanlardan objektifinize takılan resim kareleri sizin bakış açınızdan değerlendirmenizi istiyoruz..

12 Aralık 2019, Perşembe 11:44
Küçük Ressamın Büyük Başarıları Devam Ediyor Küçük Ressamın Büyük Başarıları Devam Ediyor

Daha önce çiftlik konulu resim yarışmasında kendi yaş grubunda Türkiye birinciliği olan öğrencimiz Dünya çapında yapılan resim yarışmasında da kendi yaş grubunda dünya ülkeleri arasından finale kalarak Ülkemizi temsil etmektedir.

10 Aralık 2019, Salı 14:24
Okyanus Kolejleri Karikatür Yarışması Okyanus Kolejleri Karikatür Yarışması

Her çocuk ve genç kendini çizerek ifade etmek isteyebilir, gençlerimizin bu güzel enerjisini bir yarışmayla taçlandırmak istedik. Onların yetilerini ortaya çıkartarak geliştirmek, zihinsel aktivitelerini arttırarak, hayata farklı açılardan bakabilmelerini, yaşadıkları olayları, çelişkileri mizahi bir gözle algılayabilmelerini sağlayarak, hoş görülü bireyler olabilmelerine katkıda bulunmak amacındayız.

12 Aralık 2019, Perşembe 12:07
İlkokul 2,3, ve 4.Sınıf Öğrencilerine Akademik Becerileri Değerlendirme Ölçeği-2 İlkokul 2,3, ve 4.Sınıf Öğrencilerine Akademik Becerileri Değerlendirme Ölçeği-2

Upgrade-Akademik Becerileri Değerlendirme Ölçeği, öğrencilerin günlük yaşamda karşılaşacakları zorlukların üstesinden gelmek için bilgi ve becerilerini kullanma yeteneklerine odaklanmaktadır.

10 Aralık 2019, Salı 14:07
Türkiye Geneli Deneme Sınavı Türkiye Geneli Deneme Sınavı

Ortaokul öğrencileri 7 Ocak 2020 Salı günü Türkiye Genelinde uygulanacak olan ve Okulistik tarafından hazırlanan deneme sınavına katılarak akademik gelişimlerini farklı açıdan değerlendirme imkanı bulacaklar.

09 Aralık 2019, Pazartesi 16:38
Math League Sınavının 2. Aşamasında Okyanus Koleji Zirvedeki Yerini Korudu Math League Sınavının 2. Aşamasında Okyanus Koleji Zirvedeki Yerini Korudu

International Matematics League (Uluslararası Matematik Ligi) tarafından düzenlenen, ulusal ve uluslararası bir yarışma olan Math League Contest 2'de Okyanus Koleji lise öğrencileri başarılarını devam ettirdi.

05 Aralık 2019, Perşembe 11:18
Okyanus Kolejleri 7. Sınıflar Arası IV. Debate Yarışması Başlıyor! Okyanus Kolejleri 7. Sınıflar Arası IV. Debate Yarışması Başlıyor!

Okyanus Kolejleri İngilizce zümresi olarak gelenekselleştirdiğimiz bir etkinlik haline gelen 7. SINIFLAR ARASI IV. DEBATE YARIŞMASI başlıyor.

02 Aralık 2019, Pazartesi 14:15
Ortaokul Öğrencileri UPGRADE-mid Ölçme ve Değerlendirme Sistemi ile 21.yüzyıla Hızla Adapte Oluyor Ortaokul Öğrencileri UPGRADE-mid Ölçme ve Değerlendirme Sistemi ile 21.yüzyıla Hızla Adapte Oluyor

Modern çağın getirdiği yeni teknolojilerin değişim ve kabullenme hızı eskiye göre çok hızlı gelişiyor. Bununla orantılı olarak toplumda ihtiyaç olan meslekler de aynı hızla değişiyor ya da dönüşüyor.

26 Kasım 2019, Salı 11:38
Life Skills - 4.Sınıf Veli Mektubu Life Skills - 4.Sınıf Veli Mektubu

LIFE SKILLS entegre programı ile öğrencilerimiz, kelime ve gramerin yanı sıra dört dil becerilerini, etkinlikler ve skills dersleri ile geliştireceği uzun bir dil yolculuğuna çıkar.

26 Kasım 2019, Salı 11:15
6.Sınıflarımız Language Day İçin Hazırlar! 6.Sınıflarımız Language Day İçin Hazırlar!

Araştırmacı, açık fikirli, bilgili, düşünen, iletişim kurabilen, ilkeli, duyarlı; hem kendi kültürüne hem de başka kültürlere saygılı çocuklar, işe kendi fikirlerini özgürce anlatarak başlar.

22 Kasım 2019, Cuma 14:12

Toplam 26 sayfa var, şu an 5. sayfadasınız.

BİLGİLERİNİZİ GİRİN
OCAK AYINA ÖZEL
AVANTAJLI FİYATLAR İÇİN
SİZE DÖNELİM

Arama

Kişisel Verilerin Korunması Politikası - Çerez Politikası
444 10 98