Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise - Duyurular
Duyurular
Okyanus Koleji Öğrencileri Felsefe Olimpiyatları’na Hazırlanıyor Okyanus Koleji Öğrencileri Felsefe Olimpiyatları’na Hazırlanıyor

Her yıl Türkiye Felsefe Kurumu tarafından düzenlenen Lise Öğrencileri Arası Türkiye Felsefe Olimpiyatı bu yıl da büyük bir heyecanla öğrencilerimiz tarafından bekleniyor.

13 Kasım 2020, Cuma 15:29
Okyanus Kolejleri Liselerinde Kariyer Farkındalık Ölçeği Uygulanıyor Okyanus Kolejleri Liselerinde Kariyer Farkındalık Ölçeği Uygulanıyor

Bireyin lise yıllarının gelecek yaşantısına önemli etkileri olur. Çünkü lise yıllarına denk gelen gelişim çağının bir ihtiyacı da meslek seçimi, mesleki gelişim ihtiyacıdır. Bunun için okullarımızda Kariyer Gelişim Rehberliği ismini verdiğimiz hizmetleri üretiyoruz.

13 Kasım 2020, Cuma 00:16
4. Sınıf Online Kitap Söyleşisi 4. Sınıf Online Kitap Söyleşisi

Okyanus Kolejleri 4.Sınıf öğrencileri “Umut Ekenler” kitabı yazarı Nur İçözü ve “Çelebi Zinciri” kitabının yazarı Birsen Ekim Özen ile Online Kitap Söyleşisinde buluşuyor.

10 Kasım 2020, Salı 17:00
"High Scoring Students” Listesine Giren Öğrencilerimiz Sertifikalarını Aldı "High Scoring Students” Listesine Giren Öğrencilerimiz Sertifikalarını Aldı

Geçen yıl düzenlenen ve Okyanus Koleji’nin Dünya Birincisi olduğu Math League yarışmasında “High Scoring Students” listesine giren öğrencilerimiz sertifikalarını aldı.

09 Kasım 2020, Pazartesi 17:03
Dijital Çağda Hayatta Kalma Becerisi; "Dijital Okuryazarlık" Dijital Çağda Hayatta Kalma Becerisi; "Dijital Okuryazarlık"

21. yüzyıl, sosyal, ekonomik, teknolojik vb. alanda pek çok gelişmenin ve değişimlerin hızlı yaşandığı bir dönemdir.

05 Kasım 2020, Perşembe 14:18
Giyilebilir Teknolojinin Gelecekte Kullanımı Giyilebilir Teknolojinin Gelecekte Kullanımı

Okyanus Kolejleri 21.yy. Yaşam Becerileri Dersinin bu haftaki konuk eğitmeni “İstanbul Üniversitesi TET Lab Kurucusu ve TETFİT Ceo Doç. Dr. Leyla Türker Şener” olacak.

03 Kasım 2020, Salı 17:19
Bütün sistem bu kitapçıkta! Bütün sistem bu kitapçıkta!

Okyanus Kolejlerinde öğrencilerimizin her biri üniversite adayı.

30 Ekim 2020, Cuma 15:58
Okyanus Kolejleri Ortaokul Cumhuriyet Konulu Şiir Yarışması Sonuçlandı Okyanus Kolejleri Ortaokul Cumhuriyet Konulu Şiir Yarışması Sonuçlandı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında okullarımızda 5,6 ve 7.sınıflarımız arasında düzenlenen "Cumhuriyet" konulu şiir yarışmasına katılan eserler arasında aşağıda isimleri ve rumuzları yazılı olan öğrencilerimiz dereceye girmiştir.

30 Ekim 2020, Cuma 11:50
Deprem Deprem

Okyanus Kolejleri 21.yy. Yaşam Becerileri Dersinin bu haftaki konuk eğitmeni “Hazama Ando Corp. Genel Müdürü, Mimar ve Deprem Uzmanı Yoshinori Moriwaki” olacak.

27 Ekim 2020, Salı 17:04
Okyanus Kolejleri Ortaokul Cumhuriyet Konulu Resim Yarışması Sonuçlandı Okyanus Kolejleri Ortaokul Cumhuriyet Konulu Resim Yarışması Sonuçlandı

Cumhuriyet ile ilgili olarak bilim sanat spor alanlarında gelecek nesiller için daha fazla nasıl başarılı oluruz? Duygu düşünceleriniz anlatan resim çalışmaları istemiştik.

26 Ekim 2020, Pazartesi 18:14
Okyanus Kolejleri Ortaokul Cumhuriyet Konulu Veli Resim Yarışması Sonuçlandı Okyanus Kolejleri Ortaokul Cumhuriyet Konulu Veli Resim Yarışması Sonuçlandı

Velilerimizden Cumhuriyet ile ilgili olarak bilim sanat spor alanlarında gelecek nesiller için daha fazla nasıl başarılı oluruz? Duygu düşünceleriniz anlatan resim çalışması yapmanızı istiyoruz demiştik.

26 Ekim 2020, Pazartesi 18:21
Lise Tematik Yazılar Yarışması Başlıyor... Lise Tematik Yazılar Yarışması Başlıyor...

İnsanoğlunun duygu ve düşüncelerini diğer insanlarla paylaşabilmek ayrı bir sorumluluk ve mutluluktur. Her şeyden önce hayatı sahiplenmektir, insanların dertleriyle dertlenmek, sevinçleriyle sevinmektir. Kısacası yazmak hayatı paylaşmaktır.

26 Ekim 2020, Pazartesi 14:53
Moment Dergi 14. Sayısı İçin Yazarını Arıyor Moment Dergi 14. Sayısı İçin Yazarını Arıyor

Bilim, teknoloji, eğitimdeki yenilikleri takip eden, bunları haber yazıya dökebilen, araştırmacı, meraklı genç okyanusluları Moment dergimizin 14. sayısında yer alacak yazarını arıyor.

21 Ekim 2020, Çarşamba 15:24
Okyanus Kolejleri AB Projeler Sorumlusu Haluk Karataş MILSET Sempozyumunda Okyanus Kolejleri AB Projeler Sorumlusu Haluk Karataş MILSET Sempozyumunda

Okyanus Kolejleri AB Projeler sorumlusu Haluk Karakaş, Uluslararası MILSET Kuruluşunun düzenlemiş olduğu “Young Citizens Conferences” adlı online sempozyum organizasyonlarında konuşma gerçekleştirecek.

20 Ekim 2020, Salı 16:11
Okyanus Dil Okulu Okyanus Dil Okulu

Avantajlı erken kayıtlarımız başlamıştır. 14 Kasım 2020 / 9 Mayıs 2021 (25 Hafta) ücretsiz 1 günlük eğitim, 14 Kasım Cumartesi 13.00 - 16.00

19 Ekim 2020, Pazartesi 13:37
Çağımızın Teknoloji Trendleri: Yapay Zeka, Artırılmış Gerçeklik, Siber Güvenlik, Bulut Teknolojileri Çağımızın Teknoloji Trendleri: Yapay Zeka, Artırılmış Gerçeklik, Siber Güvenlik, Bulut Teknolojileri

Okyanus Kolejleri 21.yy. Yaşam Becerileri Dersi’nin bu haftaki konuk eğitmeni “Microsoft Türkiye Bulut Çözümleri Uzmanı Onur Kemal Koç” olacaktır.

14 Ekim 2020, Çarşamba 09:11
Okyanus Kolejleri Ortaokul Cumhuriyet Konulu Şiir Yarışması Okyanus Kolejleri Ortaokul Cumhuriyet Konulu Şiir Yarışması

Cumhuriyet bir halk yönetimi şeklidir. Cumhuriyet yönetiminde egemenlik, kayıtsız şartsız milletindir.

13 Ekim 2020, Salı 10:29
Aldığınız Eğitim Size Öğrenmeyi Öğretmelidir! Aldığınız Eğitim Size Öğrenmeyi Öğretmelidir!

Eğitim bir serüvendir ve yol boyu devam eder. Öğrenmede aynı şekilde, eğitim serüvenin en önemli paçası olarak yol boyunca eğitime eşlik eder.

09 Ekim 2020, Cuma 14:59
Okyanus Kolejlerinde Kariyer ve Gelişim Saati Var Okyanus Kolejlerinde Kariyer ve Gelişim Saati Var

Okyanus Kolejleri liselerinin eğitim modeli olan Kariyer Esaslı Yetenek Sisteminde (KEYS) çerçevesinde yürütülen rehberlik hizmetlerinden biri de Kariyer ve Gelişim Saatidir (KGS).

22 Eylül 2020, Salı 16:19
5.6. ve 7.Sınıf Hazır Bulunuşluk Sınavları 5.6. ve 7.Sınıf Hazır Bulunuşluk Sınavları

5-6 ve 7.sınıf öğrencilerimizin bu hafta katılacakları Hazır Bulunuşluk Sınavı (HBS) ile yeni döneme ne kadar hazır olduklarını ölçmüş olacağız. Sınav uygulaması hem okulda yüz yüze hem de online eş zamanlı olarak gerçekleştirilecektir. Yani isteyen öğrencilerimiz okula gelip sınavını olurken, isteyen öğrencimiz ise online olarak aynı zaman ve saat diliminde sınava dahil olacaktır. Elde ettiğimiz verilerle eğitim sürecini sağlıklı planlayıp öğrenme eksiklerini tamamlayarak yeni dönemde hedeflediklerimizi gerçekleştirmiş olacağız.

22 Eylül 2020, Salı 13:35

Toplam 26 sayfa var, şu an 2. sayfadasınız.

BİLGİLERİNİZİ GİRİN
OCAK AYINA ÖZEL
AVANTAJLI FİYATLAR İÇİN
SİZE DÖNELİM

Arama

Kişisel Verilerin Korunması Politikası - Çerez Politikası
444 10 98