Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise | Blog
Okyanus Koleji Blog Bora Serhat ÇELİK (Okyanus Kolejleri Lise PDR Bölüm Başkanı)
YKS Motivasyon Mektubu-5 Sınav Çoktan Başladı ve Sen Başarıyorsun

YKS Motivasyon Mektubu-5 Sınav Çoktan Başladı ve Sen Başarıyorsun

Sınav Çoktan Başladı ve Sen Başarıyorsun Bu mektubu Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na beş gün kalmışken sana yazıyorum. Ve bu sana yazdığım beşinci mektup. Dilerim diğerleri de sana ulaşmıştır.

Lise 3870 0 Bora Serhat ÇELİK
YKS Motivasyon Mektubu-4

YKS Motivasyon Mektubu-4

Hazırsın Haydi, burada kendine üç dakika ayırmanın tam zamanı. Dikkatini şu kelimelere ver. Ve sesli oku. “YKS’de en iyi sonucumu alacağım.” Kendine bir daha söyle “TYT’de de AYT’de de rekorlarımı kıracağım. ” Şimdi okumaya devam et. Okurken kurduğun cümlelerin sahibinin sen olduğunu fark edeceksin. Okurken içinden seslendir. Cümlelerin senin sesinden sana konuşmasına izin ver. ‘……’ ile boşluk bıraktığımız yerlere kendi adını koyarak okumaya devam et.

Lise 2582 0 Bora Serhat ÇELİK
YKS Motivasyon Mektubu-3

YKS Motivasyon Mektubu-3

Sınav Kaygısını Nasıl Kontrol Altına Alırsın?

Lise 2899 0 Bora Serhat ÇELİK
YKS Motivayon Mektubu-2 Senin Başarı Yolculuğun

YKS Motivayon Mektubu-2 Senin Başarı Yolculuğun

Senin Başarı Yolculuğun Birkaç hafta sonra üniversite giriş sınavı olan Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek öğrencilerimiz için onları motive edecek hatırlatmalar yapmaya devam ediyoruz.

Lise 2242 0 Bora Serhat ÇELİK
YKS’ye Bir Ay Kaldı

YKS’ye Bir Ay Kaldı

Sevgili Öğrencimiz, YKS’de başarının bir formülü var. Sınav başarına rehberlik etmesi için kaleme alınan bu yazıyı dikkatlice oku lütfen.

Lise 2058 0 Bora Serhat ÇELİK
YKS İçin Hedef: Yeteneğe Uygun Bölüm İçin Kişisel Rekoru Kırmak

YKS İçin Hedef: Yeteneğe Uygun Bölüm İçin Kişisel Rekoru Kırmak

Her biri üniversite adayı olan öğrencilerimiz okullarımızdaki Adım Adım YKS’lerde, ortak deneme sınavlarında TYT’yi ve AYT’yi prova ediyor. Denemelerdeki soru tarzı, puan hesaplamaları ve elde edilen ham puanlarıyla Okyanus PUSULAM’da öğrencinin hedeflediği bölümlere yerleşip yerleşilemeyeceğinin görülmesi hazırlık sürecini gerçekçi kılıyor.

Lise 4741 0 Bora Serhat ÇELİK
Uzaktan Eğitimde Başaranlar

Uzaktan Eğitimde Başaranlar

Hayatın olağan akışı bozulunca pek çok şeye ara vermek gerekebiliyor. Ancak eğitim ara verileceklerden değil. Çünkü çocuklar ve gençler gelişimi her an yaşarken onlara “durun, hele bir bekleyin” demek mümkün değil. Onların bilişsel, duygusal, sosyal ve hatta bedensel gelişimi için eğitimin ekranlar aracılığıyla da olsa devam etmesi önemli.

Lise 3698 0 Bora Serhat ÇELİK
Çocuğunuz Nasıl Bir Lisede Okumalı?

Çocuğunuz Nasıl Bir Lisede Okumalı?

Çocuğunuz öyle bir lisede okusun ki, o dört yılı tamamladığında üniversiteye hazırlanmış, yabancı dili öğrenmiş, çağımızın yaşam becerilerini kazanmış olsun. Lisesi onun kişisel ve sosyal gelişimini sağlasın.Kendi öyküsünün kahramanı olduğunu öğrenmiş olsun.

Lise 4838 0 Bora Serhat ÇELİK
Sana Benzer

Sana Benzer

Öykülerini dinlediğimiz kahramanların hep bir sırrı süregelmiştir günümüze kadar. Bu, aslında saklandığı için değil, dillendirilmediğinden sır hâline gelmiştir.

Lise 1545 0 Bora Serhat ÇELİK
Lise Çocuğunuza Geleceği Kazandırır.

Lise Çocuğunuza Geleceği Kazandırır.

“Hayat bir yolculuk” deriz ve bu yolculukta; sevdiklerimiz, ailemiz, karşımıza çıkan durumlar, bu durumlara verdiğimiz tepkiler hayatı etkiler.

Ortaokul 3486 0 Bora Serhat ÇELİK

Toplam 3 sayfa var, şu an 1 sayfadasınız.

FORMU DOLDURUN
KAYIT VE ÜCRET İÇİN
SİZE HEMEN DÖNELİM

Arama

Kişisel Verilerin Korunması Politikası - Çerez Politikası - Çerez Ayarları