Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise | Lise Öğrencilerimizden TÜBİTAK'ta Büyük Başarı!
Lise Öğrencilerimizden TÜBİTAK'ta Büyük Başarı!
  • Paylaş
TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı tarafından düzenlenen, 2204-A 52. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Bölge Finalistleri belli oldu. Okyanus Kolejleri 42 proje ile finalist olmaya hak kazandı.

İstanbul Avrupa, Adana, Ankara, Bursa, Konya, Malatya ve İzmir TÜBİTAK Bölge Finalleri'nde Biyoloji, Kimya, Fizik, Matematik, Edebiyat, Tarih, Coğrafya, Psikoloji, Sosyoloji ve Değerler Eğitimi alanlarında hazırladıkları birbirinden değerli 42 Bilimsel Proje ile başvuran binlerce proje arasından 52. TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri yarışmasında finalist olma başarısı göstermişlerdir.

Öğrencilerimiz, 25-26 Mart 2021 tarihlerinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek Tübitak bölge yarışmalarında hazırladıkları projeleri farklı üniversitelerde görev yapan, alanında uzman akademisyenlerden oluşan Tübitak jürisine sunarak değerlendirileceklerdir.

Türkiye genelinde en fazla bilimsel proje çalışması yürüten ve her yıl rekor sayıda proje ile TÜBİTAK bölge finallerine katılmaya hak kazanan öğrencilerimizin çalışmalarını planlayan ve onlara desteklerini hiçbir zaman eksik etmeyen başta Okyanus BARGEM (Bilimsel Araştırma ve Geliştirme Merkezi) ekibimize ve danışman öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. Bölge Finallerinde Okyanus Kolejleri'ni temsil edecek 83 öğrencimize başarılar dileriz.

Tübitak 2021 Finalistlerimizi görmek için tıklayınız.


Haber
:
Duygu YAVUZ
Editör
:
Murat AKDEMİR
Tarih
:
18 Mart 2021, Perşembe 16:43
Okunma
:
834 defa okunmuş

  • Paylaş
Yorum Yazın :
Yorumlar :

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapmak ister misiniz?

BİLGİLERİNİZİ GİRİN
NİSAN AYINA ÖZEL
AVANTAJLI FİYATLAR İÇİN
SİZE DÖNELİM

Arama

Kişisel Verilerin Korunması Politikası - Çerez Politikası
444 10 98