Duyurular
Okyanus Koleji Dünya 3.sü Okyanus Koleji Dünya 3.sü

Math League’de 6 sınavın toplam değerlendirmesi neticesinde HIGH SCORING SCHOOLS listesinde 3. sırada Sancaktepe Okyanus Koleji yerini aldı

05 Haziran 2023, Pazartesi 15:31
Altın Çizgi Ulusal Karikatür Yarışması Mansiyon ödülü Altın Çizgi Ulusal Karikatür Yarışması Mansiyon ödülü

Öğrencimiz Defne Demirel Karikatür Yarışması Mansiyon ödülünün sahibi oldu

05 Haziran 2023, Pazartesi 12:31
Moment Dergisi, Okyanus Kolejleri’nin eğitim-öğretim sisteminde yetişen lise kademesi öğrencilerinin eseri olmaya devam ediyor. Moment Dergisi, Okyanus Kolejleri’nin eğitim-öğretim sisteminde yetişen lise kademesi öğrencilerinin eseri olmaya devam ediyor.

Derginin her sayısında olduğu gibi, yaşamın her alanındaki gelişmeleri ve bilimin gizemli dünyasını ilgi çekici bir biçimde sunmak amacıyla, 19. sayımız, siz değerli okurlarımız için artık hazır…

30 Mayıs 2023, Salı 12:08
Yazarım ile söyleşi Yazarım ile söyleşi

Koray Avcı Çakman 7 Haziran’da Ankara Kampüslerimizde

24 Mayıs 2023, Çarşamba 13:22
Okyanus Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencilerimiz Okyanus Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencilerimiz

Granies D’artistes Du Monde Enter Uluslararası Görsel Sanatlar Yarışmasında Finale Kalıp Diploma Almaya Hak Kazandılar

04 Nisan 2023, Salı 10:13
Yetenek ve Kulüp Seçimleri Başlıyor! Yetenek ve Kulüp Seçimleri Başlıyor!

2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Yetenek ve Kulüp Seçimleri Başlıyor!

13 Eylül 2022, Salı 12:50
YKS Motivasyon Mektubu-5 Sınav Çoktan Başladı ve Sen Başarıyorsun YKS Motivasyon Mektubu-5 Sınav Çoktan Başladı ve Sen Başarıyorsun

Sınav Çoktan Başladı ve Sen Başarıyorsun Bu mektubu Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na beş gün kalmışken sana yazıyorum. Ve bu sana yazdığım beşinci mektup. Dilerim diğerleri de sana ulaşmıştır.

13 Haziran 2022, Pazartesi 10:50
Okyanus Koleji Öğrencilerinin Math League Başarısı Okyanus Koleji Öğrencilerinin Math League Başarısı

Her yıl lise ve ortaokul kademesinde binlerce öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen uluslararası en prestijli matematik organizasyonu olan ”Math League (Matematik Ligi)” sonuçları açıklandı. Bu sene yarışmaya başta Kanada ve ABD olmak üzere dünyanın her yerinden çok sayıda öğrenci ve okul katıldı.

10 Haziran 2022, Cuma 13:30
YKS Motivasyon Mektubu-4 YKS Motivasyon Mektubu-4

Hazırsın Haydi, burada kendine üç dakika ayırmanın tam zamanı. Dikkatini şu kelimelere ver. Ve sesli oku. “YKS’de en iyi sonucumu alacağım.” Kendine bir daha söyle “TYT’de de AYT’de de rekorlarımı kıracağım. ” Şimdi okumaya devam et. Okurken kurduğun cümlelerin sahibinin sen olduğunu fark edeceksin. Okurken içinden seslendir. Cümlelerin senin sesinden sana konuşmasına izin ver. ‘……’ ile boşluk bıraktığımız yerlere kendi adını koyarak okumaya devam et.

09 Haziran 2022, Perşembe 17:15
21. Yüzyılda Girişimcilik! 21. Yüzyılda Girişimcilik!

Girişimcilik Nedir? Çocuklarda Girişimcilik Becerisi Nasıl Geliştirilir? 21. Yüzyılın Başarılı Girişimcilik Örnekleri Nelerdir?

07 Haziran 2022, Salı 17:38
8. O’MUN Ortaokul Öğrencilerimiz İle 21-22 Mayıs Tarihlerinde Başakşehir Kampüsünde Gerçekleştirildi 8. O’MUN Ortaokul Öğrencilerimiz İle 21-22 Mayıs Tarihlerinde Başakşehir Kampüsünde Gerçekleştirildi

MUN (Model United Nations) Nedir? Model Birlermiş Milletler dünyanın dört bir yanında ortaokul, lise ve üniversite düzeyinde ders dışı veya kulüp aktiviteleri adı altında işlenmekte olan bir konsepttir.

06 Haziran 2022, Pazartesi 17:13
YKS Motivasyon Mektubu-3 YKS Motivasyon Mektubu-3

Sınav Kaygısını Nasıl Kontrol Altına Alırsın?

02 Haziran 2022, Perşembe 18:07
“Ankara, Okyanus Kadar Derin” Diyen Eryaman Okyanus Koleji Ortaokul Kademesi Öğrencileri Muhteşem Bir Etkinlikle Dikkatleri Üzerine Çekti “Ankara, Okyanus Kadar Derin” Diyen Eryaman Okyanus Koleji Ortaokul Kademesi Öğrencileri Muhteşem Bir Etkinlikle Dikkatleri Üzerine Çekti

Araştırmacı-tarihçi ve fotoğraf sanatçısı Sayın Erdinç AKGÜL öncülüğünde Eryaman Okyanus Koleji Kurumsal Tanıtım Müdürlüğünün iş birliği ile ortaokul kademesi öğrencilerinden oluşan 20 kişilik bir grup; Anıtkabir, Ulus ve Ankara’nın en eski yerleşim yerlerinden olan Beypazarı ilçesi gibi Ankara’ya değer katan yerlerde bölgeyi ve bölge insanını yansıtan harika fotoğraflar çektiler.

30 Mayıs 2022, Pazartesi 17:55
Kariyer ve Gelişim Saatinde Bu Hafta: Sürdürülebilir Sağlıklı Hayat ve Kariyer İçin Gıda ve Beslenme Okuryazarlığı Kariyer ve Gelişim Saatinde Bu Hafta: Sürdürülebilir Sağlıklı Hayat ve Kariyer İçin Gıda ve Beslenme Okuryazarlığı

Kariyer ve Gelişim Saatinin bu haftaki konusu Sürdürülebilir Sağlıklı Hayat ve Kariyer İçin Gıda ve Beslenme Okuryazarlığı.

30 Mayıs 2022, Pazartesi 12:10
8.Sınıf MEB LGS Simülasyonu 8.Sınıf MEB LGS Simülasyonu

8.sınıf LGS sınavı 5 Haziran 2022 Pazar günü MEB koordinasyonunda gerçekleştirilecektir.

30 Mayıs 2022, Pazartesi 10:09
Teknolojiden Uzak Kalma Ama Teknolojinin De Bağımlısı Olma... Teknolojiden Uzak Kalma Ama Teknolojinin De Bağımlısı Olma...

Yaşadığımız çağda internet, olmazsa olmaz ihtiyacımız haline geldi ve teknolojiyle olan ilişkimiz her geçen gün artıyor.

09 Mayıs 2022, Pazartesi 11:55
"Kayıp Masalın Şifresi" Yazarım ile Söyleşi Mahir Çipil "Kayıp Masalın Şifresi" Yazarım ile Söyleşi Mahir Çipil

Murat yaz tatilini anneannesinin yanında, Yenice’de geçirecektir ama yapacak hiçbir şey bulamadığından canı çok sıkılmaktadır. Kasabanın internet sitesi sayesinde, Kuzey Yıldızı adlı teknede vakit geçiren dört çocukla tanışır ve her şey böylece değişir.

29 Nisan 2022, Cuma 17:57
"Oyunda Kal" Yazarım İle Söyleşi Koray Avcı Çakman "Oyunda Kal" Yazarım İle Söyleşi Koray Avcı Çakman

Varvar’ı, Yokol’u, Devsil’i ile gizemli bir kent, Varkent! Bilgisayar başında değme korsanları kıskandıracak kadar parlak, okulda sönük bir genç, Asım! Youtuber olmak isteyen arkadaşı, Mali! Varkent’ten bir tanıdık, Melis! Okulun en havalısı ve bir o kadar da acımasızı, Kutay! Süpsüp vidası, pıt pıt teli ile yapılan bir robot! Ağlak mantı, logosu ısırılmış limon olan bir teknoloji devi, haylaz bir papağan… Tüm bunların yolları kesişirse neler olur? Bak ben misin, İzleben mi? Soluk soluğa bir maceraya ne dersin?

29 Nisan 2022, Cuma 17:29
İlkokul Gelecek İçin Hayallerim Konulu Resim Yarışması Sonuçlandı İlkokul Gelecek İçin Hayallerim Konulu Resim Yarışması Sonuçlandı

Biz hayaller konusunda çocuklarımıza ve gençlerimize güveniyoruz. Ülke ve dünyada ki tüm canlılar doğa için güzel hayaller kuracağınıza inanıyor duygu ve düşüncelerinizi resim yoluyla anlatmanızı istedik.

29 Nisan 2022, Cuma 11:52

Toplam 39 sayfa var, şu an 1. sayfadasınız.

FORMU DOLDURUN
KAYIT VE ÜCRET İÇİN
SİZE HEMEN DÖNELİM

Arama

Kişisel Verilerin Korunması Politikası - Çerez Politikası