Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise - Duyurular
Duyurular
Okyanus Bursluluk Sınavı (OBS) 2020 Okyanus Bursluluk Sınavı (OBS) 2020

Okyanus Bursluluk Sınavı (OBS) 2020

06 Aralık 2019, Cuma 16:00
Okyanus Kolejleri Lise Fotoğrafçılık Yarışması Okyanus Kolejleri Lise Fotoğrafçılık Yarışması

Her Kent ayrı, ayrı sokaklar mahalleler barındırır. Her Kent, her mahallede günle birlikte sokakta hayatını kazanan insanlar sokak satıcıları, çalışmak zorunda kalan çocuklar.. Fırınlar, fabrikalar, okullar uzayıp gider çalışanlar.. Hepsi değerli herkes zincirin halkası büyük, küçük hayatın anlamı.. İşte alın teri ile işini yapanlardan objektifinize takılan resim kareleri sizin bakış açınızdan değerlendirmenizi istiyoruz..

12 Aralık 2019, Perşembe 11:44
Okyanus Kolejleri Karikatür Yarışması Okyanus Kolejleri Karikatür Yarışması

Her çocuk ve genç kendini çizerek ifade etmek isteyebilir, gençlerimizin bu güzel enerjisini bir yarışmayla taçlandırmak istedik. Onların yetilerini ortaya çıkartarak geliştirmek, zihinsel aktivitelerini arttırarak, hayata farklı açılardan bakabilmelerini, yaşadıkları olayları, çelişkileri mizahi bir gözle algılayabilmelerini sağlayarak, hoş görülü bireyler olabilmelerine katkıda bulunmak amacındayız.

12 Aralık 2019, Perşembe 12:07
Küçük Ressamın Büyük Başarıları Devam Ediyor Küçük Ressamın Büyük Başarıları Devam Ediyor

Daha önce çiftlik konulu resim yarışmasında kendi yaş grubunda Türkiye birinciliği olan öğrencimiz Dünya çapında yapılan resim yarışmasında da kendi yaş grubunda dünya ülkeleri arasından finale kalarak Ülkemizi temsil etmektedir.

10 Aralık 2019, Salı 14:24
İlkokul 2,3, ve 4.Sınıf Öğrencilerine Akademik Becerileri Değerlendirme Ölçeği-2 İlkokul 2,3, ve 4.Sınıf Öğrencilerine Akademik Becerileri Değerlendirme Ölçeği-2

Upgrade-Akademik Becerileri Değerlendirme Ölçeği, öğrencilerin günlük yaşamda karşılaşacakları zorlukların üstesinden gelmek için bilgi ve becerilerini kullanma yeteneklerine odaklanmaktadır.

10 Aralık 2019, Salı 14:07
Türkiye Geneli Deneme Sınavı Türkiye Geneli Deneme Sınavı

Ortaokul öğrencileri 7 Ocak 2020 Salı günü Türkiye Genelinde uygulanacak olan ve Okulistik tarafından hazırlanan deneme sınavına katılarak akademik gelişimlerini farklı açıdan değerlendirme imkanı bulacaklar.

09 Aralık 2019, Pazartesi 16:38
Math League Sınavının 2. Aşamasında Okyanus Koleji Zirvedeki Yerini Korudu Math League Sınavının 2. Aşamasında Okyanus Koleji Zirvedeki Yerini Korudu

International Matematics League (Uluslararası Matematik Ligi) tarafından düzenlenen, ulusal ve uluslararası bir yarışma olan Math League Contest 2'de Okyanus Koleji lise öğrencileri başarılarını devam ettirdi.

05 Aralık 2019, Perşembe 11:18
Okyanus Kolejleri 7. Sınıflar Arası IV. Debate Yarışması Başlıyor! Okyanus Kolejleri 7. Sınıflar Arası IV. Debate Yarışması Başlıyor!

Okyanus Kolejleri İngilizce zümresi olarak gelenekselleştirdiğimiz bir etkinlik haline gelen 7. SINIFLAR ARASI IV. DEBATE YARIŞMASI başlıyor.

02 Aralık 2019, Pazartesi 14:15
Ortaokul Öğrencileri UPGRADE-mid Ölçme ve Değerlendirme Sistemi ile 21.yüzyıla Hızla Adapte Oluyor Ortaokul Öğrencileri UPGRADE-mid Ölçme ve Değerlendirme Sistemi ile 21.yüzyıla Hızla Adapte Oluyor

Modern çağın getirdiği yeni teknolojilerin değişim ve kabullenme hızı eskiye göre çok hızlı gelişiyor. Bununla orantılı olarak toplumda ihtiyaç olan meslekler de aynı hızla değişiyor ya da dönüşüyor.

26 Kasım 2019, Salı 11:38
Life Skills - 4.Sınıf Veli Mektubu Life Skills - 4.Sınıf Veli Mektubu

LIFE SKILLS entegre programı ile öğrencilerimiz, kelime ve gramerin yanı sıra dört dil becerilerini, etkinlikler ve skills dersleri ile geliştireceği uzun bir dil yolculuğuna çıkar.

26 Kasım 2019, Salı 11:15
6.Sınıflarımız Language Day İçin Hazırlar! 6.Sınıflarımız Language Day İçin Hazırlar!

Araştırmacı, açık fikirli, bilgili, düşünen, iletişim kurabilen, ilkeli, duyarlı; hem kendi kültürüne hem de başka kültürlere saygılı çocuklar, işe kendi fikirlerini özgürce anlatarak başlar.

22 Kasım 2019, Cuma 14:12
Okyanus Kolejleri Öğrencilerinin, Türkiye’nin Tarihi ve Doğal Güzelliklerini Keşif Gezileri Sürüyor Okyanus Kolejleri Öğrencilerinin, Türkiye’nin Tarihi ve Doğal Güzelliklerini Keşif Gezileri Sürüyor

Okyanus Kolejleri Ortaokul Kademesi Sosyal Bilgiler Zümresi tarafından düzenlenen ülkemizin tarihi ve doğal güzelliklerini yerinde görmek amacıyla 8. Sınıf öğrencilerini kapsayan, 24-26 Ekim tarihlerinde 2 gece 3 gün süren YERALTI KENTLERİ ÇALIŞTAYI KAPADOKYA gezisi gerçekleştirildi.

21 Kasım 2019, Perşembe 16:17
Edebiyat Dergisi 3. Sayı Çıktı! Edebiyat Dergisi 3. Sayı Çıktı!

Bu sayımızda sadece şiirleriyle, yazılarıyla değil hayat hikayeleriyle de gönlümüzü mest etmiş, duygularımızı kamçılamış üstadlarımızı anlattık.

15 Kasım 2019, Cuma 11:53
Okyanus Kolejinde Math League Heyecanı Devam Ediyor! Okyanus Kolejinde Math League Heyecanı Devam Ediyor!

Okyanus Koleji öğrencilere matematiği sevdirerek öğretmeyi hedefleyip, bilgilerini uluslar arası bir platformda değerlendirebilmeleri için onlara fırsat sunmaktadır.

14 Kasım 2019, Perşembe 16:48
Lise Tematik Yazılar Yarışması Başlıyor! Lise Tematik Yazılar Yarışması Başlıyor!

Edebiyat zümresi tarafından hazırlanan tematik yarışmalar başladı.

14 Kasım 2019, Perşembe 16:37
Tarih Dergisi 5.Sayı Çıktı! Tarih Dergisi 5.Sayı Çıktı!

Tarih Dergimizin bu sayısında milli değerlerin oluşumuna katkısı paha biçilmez olan insanlığın ortak mirası müzeler üzerinde incelemelerde bulunduk.

07 Kasım 2019, Perşembe 12:51
Osmanlı Başkentleri Bursa ve İznik Gezisi Osmanlı Başkentleri Bursa ve İznik Gezisi

Okyanus Kolejleri ortaokul öğrencileri 21-21 Ekim tarihleri arasında tarih ve sanat kültürün buluştuğu Bursa ve İznik’in doğal güzelliğiyle ile kültürler arası farkındalığı, sanatsal tasarımla tanıma, özgün üretme ve deneme fırsatını gerçekleştirdiler.

28 Ekim 2019, Pazartesi 12:41
P-Wise Uyum Programı Nedir? 2. Veli Mektubu P-Wise Uyum Programı Nedir? 2. Veli Mektubu

Pearson Assured onaylı P-Wise Eğitim Sistemi ile 21.yüzyıl bilim, yaşam ve okuryazarlık becerilerinin geliştirilmesi için öğrenciler; bilginin kaynağını araştıran, etkili iletişim kuran, muhakeme yapan ve problemlere çözüm üreten birey rolünü üstlenerek kendi öğrenme sürecinin öznesidir.

25 Ekim 2019, Cuma 17:17
4. Sınıflar Cumhuriyet Konulu Resim Yarışması Sonuçlandı 4. Sınıflar Cumhuriyet Konulu Resim Yarışması Sonuçlandı

Okyanus Kolejleri ortaokul bölümünün ilkokul 4. sınıf öğrencileri için düzenlediği ‘’Cumhuriyet ve Sorumlulukları’ konulu resim yarışması sonuçlanmıştır.

25 Ekim 2019, Cuma 16:21

Toplam 21 sayfa var, şu an 1. sayfadasınız.

BİLGİLERİNİZİ GİRİN
ARALIK AYINA ÖZEL
AVANTAJLI FİYATLAR İÇİN
SİZE DÖNELİM

Arama

444 10 98