YÜZDELİK DİLİMİNİ VE NETLERİNİ GİR, BURSUNU ÖĞREN!
İncek Okyanus Anaokulu Öğrencileri Başarı Belgelerini Almanın Heyecanını Yaşıyor
Okyanus koleji Spor kulübü yüzme şubesi başarılara devam ediyor
İncek Okyanus Koleji Okulöncesi Öğrencileri Yılsonu Kostüm Partisi Yaptılar.
İncek Okyanus Koleji Anaokulu Kademisi Öğrencileri Gazi Park Piknik Alanı Gezisi Yapıldı
18 Mayıs cumartesi online olarak gerçekleştirdiğimiz HACKIDHON yarışmasına 40 takım 82 öğrencimiz katılım göstermiş ve yarışmamız tamamlanmıştır.
Üsküdar Üniversitesi tarafından bu yıl 9. su düzenlenen Bilim ve Fikir Festivali kapsamında lise öğrencilerine yönelik SENİN FİKRİN SENİN İCADIN yarışmasında Okyanus koleji öğrencileri toplamda 11 proje ile finale davet edildi.
Okyanus Koleji Görsel Sanatlar zümresi ve yeteneklerin katılımıyla Okyanus Sanat Bienali sanat yarışması 1 Haziran 2024 Cumartesi günü Bahçeşehir Okyanus Kolejinde gerçekleşti.
Okyanus Kolejlerinin düzenlediği ve büyük bir heyecanla beklenen "4.Genç Yetenekler Yarışması” 1 Haziran 2024 Cumartesi günü Kemerburgaz Kampüsünde gerçekleştirildi. Bu özel etkinlikte; geleceğin sanatçıları, liderleri ve yenilikçileri olan genç yeteneklerimizin keşfedilmesi, performanslarının sergilenmesi ve akranlarına ilham vermesi amaçlandı.
İncek Okyanus Anaokulu Öğrencileri Yıl Sonu Gösterilerini Gerçekleştirdiler.
İncek Okyanus Anaokulu Öğrencileri Yetenek Gösterilerini Yaptılar. Jimnastik, Drama, Modern Dans, Müzik ve Resim alanlarına yerleştirilenlerin öğrencilerimiz bir sene boyunca öğrendiklerini değerli ailelerin katılımıyla gerçekleştirdiler. Büyük çaba ve özveriyle hazırlanan öğretmen ve öğrencilerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.
LGS Netini Gir Puanını ve Okyanus Bursunu Öğren
Tübitak tarafından düzenlenen 55. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Final Yarışması 26 Mayıs’ta açılış töreni ile başlamış ve 29 Mayıs’ta gerçekleşen ödül töreniyle sona erdi.
OKYANUSUN EFELERİ VE SULTANLARI KURUMSAL VOLEYBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU
Eryaman Okyanus Koleji Öğrencilerimiz Uluslararası Gençlik Ödül Programı Gümüş ve Bronz Kategorisini Başarıyla Tamamladı…
Keçiören Okyanus Fen ve Teknoloji Lisesi öğrencimiz Beril Türkmen, ANKARA BİLİM ÜNİVERSİTESİ 4. LİSELER ARASI VERİMLİLİK YARIŞMASI’nda Üçüncülük ödülüne layık görüldü.
Sportif Kulüpler 3.Okyanus Ligi finalinde dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları takdim edildi.
“Dünya İçin İyilik” Teması ile Okul Dışarıda Etkinliğine Okul Öncesi Kademesi Olarak Bizlerde Katılıyoruz.
TENİSTE DÜNYA ŞAMPİYONASINA GİDİYORUZ…
İncek Okyanus Anaokulu Öğrencileri Yel Değirmeni Tiyatrosunu İzlediler