Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise | Özel İncek Okyanus Anaokulu 2022-2023 1.Veli Toplantısı değerli velilerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.
Özel İncek Okyanus Anaokulu 2022-2023 1.Veli Toplantısı değerli velilerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.
  • Paylaş
Özel İncek Okyanus Anaokulu 1.Veli Bilgilendirme toplantısı 17 Eylül 2022 Cumartesi günü değerli velilerimizin katılımıyla gerçekleştirildi. Sınıf öğretmenlerimizin ve branş öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleşen toplantıda; nasıl bir sürecin bizleri beklediği, eğitim programımız, içeriklerimiz, eğitim akışımız, kulüplerimiz hakkında bilgi aktarımı yapıldı. Sınıflara giren branş öğretmenleri tüm yıl boyunca yapacakları çalışmalardan örnekler verdiler. Okul Öncesi Rehberlik birimi ise dönem boyunca yapacağı çalışmaları paylaştı. Önümüzdeki aylarda her öğrenci grubu için yapılacak test/enva

Özel İncek Okyanus Anaokulu 1.Veli Bilgilendirme toplantısı 17 Eylül 2022 Cumartesi günü değerli velilerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

Sınıf öğretmenlerimizin ve branş öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleşen toplantıda; nasıl bir sürecin bizleri beklediği, eğitim programımız, içeriklerimiz, eğitim akışımız, kulüplerimiz hakkında bilgi aktarımı yapıldı. Sınıflara giren branş öğretmenleri tüm yıl boyunca yapacakları çalışmalardan örnekler verdiler.
Okul Öncesi Rehberlik birimi ise dönem boyunca yapacağı çalışmaları paylaştı. Önümüzdeki aylarda her öğrenci grubu için yapılacak test/envanter bilgisini, yapılma zamanı ve bu çalışmalarla ilgili gerçekleştirilecek geri dönüşler ile ilgili ayrıntılı bilgi verdi. 

Tüm Okyanus Koleji Okul Öncesi velilerine veli toplantısına katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.


Haber
:
Yeliz Polat
Editör
:
Yeliz Polat
Fotoğraf
:
Müşerref Şahin,Edanur Öztekin
Tarih
:
17 Eylül 2022, Cumartesi 21:31
Okunma
:
378 defa okunmuş

  • Paylaş
Yorum Yazın :
Yorumlar :

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapmak ister misiniz?

FORMU DOLDURUN
KAYIT VE ÜCRET İÇİN
SİZE HEMEN DÖNELİM

Arama

Kişisel Verilerin Korunması Politikası - Çerez Politikası - Çerez Ayarları