Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise | 7. Sınıflar Arasında Sosyal Bilgiler Bilgi Yarışması
7. Sınıflar Arasında Sosyal Bilgiler Bilgi Yarışması
  • Paylaş
Sancaktepe Okyanus Koleji Sosyal Bilgiler Öğretmeni Beste Şerkan’ın hazırlayıp düzenlediği 7. Sınıflar arası Sosyal Bilgiler bilgi yarışması gerçekleşti.

Bilgi yarışmasında sınıfları temsil edecek öğrenciler öncesinde demokratik seçimle belirlendi. 7/A sınıfından Melek Babacan, Poyraz Şahin ve Nisanur Özcan, 7/B sınıfından Emirhan Açıkgöz, Aras Kurşun ve Esma Naz Yılmaz, 7/C sınıfından Mustafa Kutay Bender, Tuna Fırat ve Meyra Orhan sınıflarını temsil ettiler. Bilgi yarışmasındaki sorular genel kültür ve bilgi ölçmeye yönelikti. Toplam yirmi soru ve her soru beş puan şeklinde ölçme değerlendirme yapıldı. Üç jüri öğretmenlerimiz Sinem Uncu, Habibe Bozkurt ve Emin Yıldırım puanlamalarını yaptılar. Süre başlatma, bitirme ve slayt kontrolünü Rehber öğretmenimiz Hüseyin Fırat yapmıştır. Fotoğraf- video çekmede İngilizce öğretmenimiz Kübra Etik olgun görev almıştır. 7. Sınıflar arasında yapılan Sosyal Bilgiler Bilgi Yarışmasında kazan sınıfımız 7/A sınıfı olmuştur.


Haber
:
Kenan Çolak
Editör
:
Murat AKDEMİR
Fotoğraf
:
okyanus
Tarih
:
30 Mart 2022, Çarşamba 17:17
Okunma
:
220 defa okunmuş

  • Paylaş
Yorum Yazın :
Yorumlar :

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapmak ister misiniz?

FORMU DOLDURUN
KAYIT VE ÜCRET İÇİN
SİZE HEMEN DÖNELİM

Arama

Kişisel Verilerin Korunması Politikası - Çerez Politikası