Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise | Gülümsemenin Gücü Festivali KARADENİZ Gezisi
Gülümsemenin Gücü Festivali KARADENİZ Gezisi
  • Paylaş
Okyanus Kolejleri'nin ortaokul öğrencileri, tarihi ve doğal güzelliklerin buluşma noktası olan Karadeniz-Batum bölgelerini kapsayan rüya gibi bir geziye çıkacaklar.

Okyanus Kolejleri'nin ortaokul öğrencileri, tarihi ve doğal güzelliklerin buluşma noktası olan Karadeniz- Batum bölgelerini kapsayan rüya gibi bir geziye çıkacaklar.

13 -16 Mayıs 2024 tarihleri arasında (3 gece 4 gün) gerçekleşecek Gülümsemenin Gücü Festivali Karadeniz gezisi sayesinde öğrencilerimiz ülkemizin Karadeniz Bölgesi’ndeki tarihi ve doğal güzelliklerini yerinde inceleme fırsatı bulacaklardır.

Türkiye’nin kuzey kıyıları boyunca uzanan Karadeniz Bölgesi, kendine has doğal güzellikleri, uçsuz bucaksız yemyeşil dağları ile sanki bambaşka bir dünyaya adım atmışsınız hissi yaşatacak. Yüzyıllara uzanan tarihi yapıları, çağlayan dereleri, yüksek yaylaları ile Karadeniz’de görülecek çok yer var.

Öğrencilerimiz sırasıyla Trabzon ve Rize şehirlerini gezerken aynı zamanda “Gülümsemenin Gücü Festivali “ ile etik ve ahlaki değerlerle ilgili çalışmalara da katılacaklar.

Kişi başı 23.000 TL olan Gülümsemenin Gücü Festivali Karadeniz gezisine katılmak için okul idarecileriyle ve sosyal bilgiler öğretmenlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Başvuru için son gün 29 Mart 2024

Gülümsemenin Gücü Festivali Karadeniz gezisi hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.


Haber
:
Sevda Gül
Editör
:
Sedat Kaya
Tarih
:
08 Mart 2024, Cuma 17:11
Okunma
:
946 defa okunmuş

  • Paylaş
Yorum Yazın :
Yorumlar :

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapmak ister misiniz?

FORMU DOLDURUN
KAYIT VE ÜCRET İÇİN
SİZE HEMEN DÖNELİM

Arama

Kişisel Verilerin Korunması Politikası - Çerez Politikası - Çerez Ayarları