Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise | Üniversite Hazırlık Çalışmaları Başladı
Üniversite Hazırlık Çalışmaları Başladı
  • Paylaş
Okyanus Kolejleri, bu yıl 12. Sınıf'ta öğrenim görecek öğrencileriyle 20 Ağustos Salı Gününden beri YKS hazırlık çalışmalarına devam ediyor.

Geçtiğimiz öğretim yılı tamamlanırken Haziran ayında başlanılan 12. sınıf üniversite hazırlık çalışmaları, 20 ağustosta TYT Deneme sınavlarının ilkiyle başladı. Okyanus Kolejlerinde 9. sınıftan itibaren uygulanan Üniversite Hazırlık Sistemi doğrultusunda yürütülen son sınıflara yönelik bu yoğunlaştırılmış çalışmanın amacı öğrencilerin ilgi yetenekleri doğrultusunda en doğru bölümleri kazanarak öğrenim, kariyer yolculuklarına başarıyla devam etmeleri.

Üniversite giriş sisteminin ilk aşaması olan TYT'ye yönelik branş dersleri, güncel yayınlarla, tecrübeli akademik kadroyla sunuluyor. Okyanus Kolejleri, Akademik Bölüm Başkanlıkları ‘nın tasarladığı eğitim programına, öğrencilerin ilgisi yoğun. Kurumun, Psk. Dan. ve Rehberlik Bölümü öğretmenleri ve Ölçme Değerlendirme uzmanları, bu ilginin öğrencilerin yıllardır içinde bulundukları Kariyer Esaslı Yetenek Sistemi (KEYS) yaklaşımı içindeki öğrencilerin motivasyonun yüksek oluşundan kaynaklandığını belirtiyor.


Haber
:
Ömer AÇIKYÜREK
Editör
:
Murat AKDEMİR
Tarih
:
04 Eylül 2019, Çarşamba 10:34
Okunma
:
798 defa okunmuş

  • Paylaş
Yorum Yazın :
Yorumlar :

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapmak ister misiniz?

BİLGİLERİNİZİ GİRİN
AĞUSTOS AYINA ÖZEL
AVANTAJLI FİYATLAR İÇİN
SİZE DÖNELİM

Arama

Kişisel Verilerin Korunması Politikası - Çerez Politikası
444 10 98