DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ
ERYAMAN KAMPÜS
1.Nehir Vural 5/B
2.Onur Ege Sağbilge . 6/A
1.Muhammed Emin Turgut 6/B
1.Ceylin Bayraktar 7/A
2.Onuralp Kayhan 7/A
BEYLİKDÜZÜ KAMPÜS
1.İrem Uysal
2.Duru Aksoy
3.Öykü Duru Kaya
DİYARBAKIR KAMPÜS
1.Okyanus(Rumuz)
2.Prenses(Rumuz)
3.cumhuriyetsevdalısı0034(Rumuz)
ADANA KAMPÜS
5.SINIF
1.Seğmen SARILAR
2. Ali Kayra BAYIR
3.Harun EKREN
6.SINIF
1.Egemen Bulut
2. Elis Duru YALÇIN
3. Bera DURAN
7.SINIF
1. Minel Derin KÖKSAL
2. Mir Tuğra EKİCİ
3. Nisa April ARMAS
İNCEK KAMPÜSÜ
5.SINIF
1. 29 EKİM (Şahmat) (Rumuz)
2. Sezin VAROL
3. Şahmat(Rumuz)
6.SINIF
1.Esme Nur TÜRKERİ
2. Efsa KILINÇARSLAN
3. Ali ATAK
7.SINIF
1. Asya
GÜNEŞLİ KAMPÜS
Eylül Defne DENİZ
Tuğçe TÜRKSOY
Göktan PELİT
LARA KAMPÜS
5.SINIF
1.Kır çiçeği(Rumuz)
2.Çalıkuşu(Rumuz)
3.Battal Gazi(Rumuz)
6.SINIF
1.Ay Parçası(Rumuz)
2.Papatya(Rumuz)
3.Geleceğin Umutları(Rumuz)
7.SINIF
1.Sarı Kanarya(Rumuz)
2.Güneş(Rumuz)
3.Erkenci Kuş(Rumuz)
ÇEKMEKÖY KAMPÜS
5.SINIF
Duru UYSAL
Başak KOÇAK
Melisa BABUR
6.SINIF
Ayşe Asya GÜDER
Defne MAVİŞ
Deren SİNANGİL
7.SINIF
Defne AKYOL
Arda KAYA
Deren Sidar GÜÇ
MİMARSİNAN KAMPÜS
5.SINIF
1.Berra Naz ÇINAR
2.Yeşil Zeytin (Rumuz)
3.Türker DİMLİ
6.SINIF
1. Sertan ERDAĞ
2.Duru TAPAN
3.Ayberk Efe AYDIN
7.SINIF
1.Esila TEPEBAŞI
2.Zeynep Naz CİVELEK
3.Beyza YETİŞMİŞ
SANCAKTEPE KAMPÜS
5.SINIF
1.Elida AYDIN
2.Berrin AKAY
3.Aybüke TEZCAN
6.SINIF
1.Esmanaz YILMAZ
2.Tuana Duru AKBULAT
3.Ada DUMAN
7.SINIF
1.İrem ÖZSOY
2.Asya KARAGÖZ
3.Arda Mithat BÜYÜK
MAVİŞEHİR KAMPÜS
5.SINIF
1.Rüzgar Mete BAL
2.Toprak BARTU
3.İdil GEMALMAZ
6.SINIF
1.Duru BOYACI
2.Yusuf ÖZCAN
3.Nil KARAKAYA
7.SINIF
1. Eylül ÇOBAN
2.Emre HALICILAR
3.Ada MERCANOĞLU
BORNOVA KAMPÜS
5.SINIF
1. Nuran Duru UÇAR
2. Irmak CEVİZDİBİ
3. Yiğit TOKA
6.SINIF
1.Zeynep Ela SEVİMLİ
2. Ege Burak TAŞ
3. Mavi Derin GÖRMEZ
7.SINIF
1. Melek Lara ÇATIKKAŞ
2. Mustafa Tuna ARTAM
3. Buse ÖZMEN
ATAŞEHİR KAMPÜS
5.SINIF
İlke KUTLUĞ
Duru Neva KURUL
EYŞAN KAYA
6.SINIF
Eren DEMİREL
Deniz MELEK
Şevval Duru AKBAŞ
7.SINIF
Azra Irmak YILDIRIM
AVCILAR KAMPÜS
1.Elif Ece DEMİR
2.Ecrin ÇETİNER
3.Ennur UMUR
BEYKENT KAMPÜS
1.Zeynep Masal AKİKOL
2.Aslı Zeynep SEVİNÇ
3.Fatma Nehir EMEKLİ
İNEGÖL KAMPÜS
1.Defne GÜLMEZ
Öğrencilerimizi tebrik eder, kurumumuz adına başarılarının devamını dileriz.
Haber | Eren AŞÇI | |
Editör | Murat AKDEMİR | |
Tarih | 30 Ekim 2020, Cuma 11:50 | |
Okunma | 1.067 defa okunmuş |
Henüz yorum yok, ilk yorumu yapmak ister misiniz?