Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise | Okyanus Güzel Sanatlar Lisesinin 8.Sınıf Öğrencilerimize Düzenlediği "Evde Kal Sanatla Kal’’ Resim Yarışması Sonuçlandı
Okyanus Güzel Sanatlar Lisesinin 8.Sınıf Öğrencilerimize Düzenlediği "Evde Kal Sanatla Kal’’ Resim Yarışması Sonuçlandı
  • Paylaş
Covid-19’un tüm planları iptal ettiği, insanlığı evlere hapsettiği bu dönemde akışını hiç kaybetmeyen ve ilahi gücünü durduramayan bir yaşam var aslında. Onun adı da sanat! Durmayan ve durdurulmayan, ruhların en derininde karanlıkta bile ışıl ışıl parlayan bir canlılık…

Ev dışındaki her ortam güvensizken, tabi ki sanat da kendini evlerin içindeki bu yaşama ayak uydurmaya ve yenilemeye hedefliyor. İnsanlığı besleyen kadim bir dokunuş olan sanat; kalp atışını durdurmadıkça insanlığın da kalp atışlarını her zaman beslemeye devam edecek. Yeni düzen yeni yollara, yeni yollarda bizleri yeni gelişimlere ayak uydurmaya bırakıyor.

Covid-19'un yalnızlığından sanatla birlikte daha kolay atlatabileceğimizi düşündük. Sizlerden içinizden geldiği gibi bu süreçte neler yaptığınızı nasıl zaman geçirdiğinizi spor müzik kitap hobiler resim yoluyla duygu ve düşüncelerinizi anlatmanızı istiyoruz Demiştik!

Katılan tüm öğrencilerimize öğretmenlerine, ailelerine teşekkür ediyoruz. Kazanan öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

1.BİRİNCİ: HALKALI-Sare NABIZADE

2.İKİNCİ: BAYRAMPAŞA-Zeynep Erva ÇEBİ

3.ÜÇÜNCÜ: BEYKENT-Nefise NURALİ

 

MANSİYON: BEYLİKDÜZÜ-Fatma Serinsu YILDIZ

MANSİYON: BEYKENT-Helin ASLAN

MANSİYON: GÜNEŞLİ-Yağmur İzem KIROĞLU


Haber
:
Zerrin ŞEN
Editör
:
Murat AKDEMİR
Tarih
:
10 Mart 2021, Çarşamba 18:24
Okunma
:
258 defa okunmuş

  • Paylaş
Yorum Yazın :
Yorumlar :

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapmak ister misiniz?

BİLGİLERİNİZİ GİRİN
NİSAN AYINA ÖZEL
AVANTAJLI FİYATLAR İÇİN
SİZE DÖNELİM

Arama

Kişisel Verilerin Korunması Politikası - Çerez Politikası
444 10 98