Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise | Dünyanın En Büyük Yenilikçilik Organizasyonu “DESTINATION IMAGINATION”dayız.
Dünyanın En Büyük Yenilikçilik Organizasyonu “DESTINATION IMAGINATION”dayız.
  • Paylaş
Okyanus Koleji Öğrencileri bu sene 15-18 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek Uluslararası Yaratıcılık Etkinliği ve Yarışması Olan Destınatıon Imagınatıon’da

        Destination Imagination (DI) öğrencilerin bilgi ve yeteneklerini 21. Yüzyıla uyarlayarak yaratıcılıklarını ortaya çıkaran, öğrencilere geleceğin yenilikçileri ve liderleri olabilmeleri için ilham veren ve gerekli becerilerle donatmayı hedefleyen bir organizasyondur. Öğrencilerin yaratıcı düşünme, anlık problem çözme, grup çalışması ve liderlik becerilerini geliştirmeyi hedefleyen dünyanın en büyük yenilikçilik organizasyonu Destination Imagination’da ilk, orta ve lise öğrencileri yarışmaktadır. 

İstanbul Kemerburgaz Okyanus Koleji ortaokul kademesinden Banu Uğraş ve Mine Kellekçi rehberliğinde “D-Insteins” ve “Best Barbies”; İstanbul Kemerburgaz Okyanus Koleji Üstünler bölümümüzden Melike Coşkun ve Buket Kayış rehberliğinde “Yenilmezler”; İzmir Mavişehir Okyanus Kolejinden ortaokul kademesinden ise Mine Ömerali Uslu ve Duygu Dereli rehberliğinde "Incredible 6" adlı takımları olmak üzere 4 öğrenci ekibimiz ekim ayından itibaren yoğun ve düzenli bir şekilde DI için hazırlandılar. Bu sene 15-18 Şubat tarihleri arasında Kuşadası Efes Kongre Merkezinde düzenlenen "Destination Imagination" etkinliğine katılan okulumuz öğrencileri üç gün boyunca çeşitli etkinliklere katılıp, yaratıcılıklarını ve takım çalışmalarını sergileyecek ve okulumuzu temsil edecekler. 

Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize başarılar diliyor, DI etkinliğinin temel hedeflerinden biri olarak da iyi eğlenceler diliyoruz. 

Takım ve takımlarımızda yer alan öğrencilerimiz:

D-Insteins
Setenay Sena KONUKLAR
Tuana Ece GÜL
Azra Sude KARABAĞ                               
Ahmet Yahya TURHAN                    
Elif Selin KOZANOĞLU  

Best Barbies 
Doğa Naz YANKIN  
Elif Sena UZUN 
Meyzi KUZİR  
Nil DAĞAR 
Gizem Selin KÖSE 

Incredible 6
Utku EMEN
Arven YÜZER
Defne TÜRCAN
Selin Naz DAĞLI
Ege KAYA
Baki Deren IŞIK

Yenilmezler
Demir HANCI 
Kayra Kebir ÇAKIR
Doruk KUZU
Zeynep Ela ŞENEL
Derya Ruzin KARABULUT
Çağan Ali ÖZEL 
Ela Nur ELAL 
 


Haber
:
Pınar Çetin
Editör
:
Hüseyin ÜNSAL
Fotoğraf
:
Pınar Çetin
Tarih
:
12 Şubat 2018, Pazartesi 14:29
Okunma
:
455 defa okunmuş

  • Paylaş
Yorum Yazın :
Yorumlar :

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapmak ister misiniz?

BİLGİLERİNİZİ GİRİN
ŞUBAT AYINA ÖZEL
AVANTAJLI FİYATLAR İÇİN
SİZE DÖNELİM

Arama

444 10 98