Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise | 10.Kampüsler Arası Satranç Turnuvası Rekor Katılım Oranı ile Düzenlendi
10.Kampüsler Arası Satranç Turnuvası Rekor Katılım Oranı ile Düzenlendi
  • Paylaş
13 Nisan 2019 Cumartesi günü Okyanus Kolejleri Bahçeşehir Kampüsümüzde düzenlenen 10. Kampüsler Arası Satranç Turnuvası’nı rekor bir katılım ile tamamlamış bulunmaktayız. Toplam üç farklı kategoriden 282 sporcunun yarıştığı organizasyonumuza yaklaşık 350’ye yakın velimizde katılım göstermiştir.

Türkiye Satranç Federasyonu MHK Resmi  Baş Hakemi  Yakup ÇOŞKUN ve hakem heyetinin görev aldığı organizasyonumuz 5 tur İsviçre Sistemi ile düzenlenmiştir. Online kayıt esnasında servis seçeneğini işaretleyen öğrencilerimiz sabah erken saatlerde kampüslerinden görevli hosteslerin bulunduğu servisler ile alınmış olup, belirtilen saatlere uygun bir şekilde Bahçeşehir Okyanus Koleji’ne ulaşmışlardır. 


Velileri ile birlikte katılım gösteren öğrencilerimizle beraber kayıt kontrol işlemleri için sabah saat 08:00 dan itibaren turnuva alanına ulaşmışlardır. 08:00-09:00 saatleri arasında iç avluda (bekleme alanı) daha önce hazırlanmış kayıt kontrol masalarına gelen yarışmacı öğrencilerimiz için yoklamalı yaka kartı teslimi yapılmıştır. Saat 09:00 itibari ile  yarışmacı tüm sporcularımız ve gelen tüm konuklarımız görevli öğretmenler eşliğinde teknik toplantı için konferans salonuna alınmıştır. 


Açılış konuşması, saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlamıştır. Sunucu tarafından organizasyonla ilgili genel bilgiler verildikten sonra turnuva Baş Hakemi  turnuva kuralları hakkında gerekli bilgilendirmeleri yapmıştır. Son olarak Okyanus Kolejleri Satranç/Turnuva Koordinatörü Hayri KONCA  organizasyona gelen tüm sporcular ve konuklara teşekkür konuşması yapmıştır. Teknik Toplantının bitimi ile tüm oyuncular ve konuklar bekleme alanına alınmıştır. 


Baş Hakemin 1. Tur eşlendirmelerini yayınlamasıyla oyuncular turnuva alanına alınmıştır. 10:00 da 1. Tur başlamış, 10:40 civarında sona ermiştir. 11:00 da 2. Tur başlamış, 11:45 de sona ermiştir. 12:00 itabari ile tüm sporcularımız ve konuklarımız için yemekhanemizde öğle yemeği hizmeti sunulmuştur. 13:00 itibari ile 3. Tur başlamış olup, 13:45 itibari ile sona ermiştir. 14:00 itibariyle 4. Tur başlamış olup, 14:45 itibariyle sona ermiştir. 15:00 itibariyle son tur öncesinde Okyanus Kolejleri Satranç/Turnuva Koordinatörü Hayri KONCA Türkiye Satranç Federasyonu MHK Baş Hakemi ve hakem heyetine, Okyanus Kolejleri Satranç ve Yetenek Öğretmenlerine organizasyona katkılarından dolayı plaketlerini takdim etmiştir. Son turun bitmesiyle sabah servis hizmetini kullanarak ulaşım sağlayan tüm öğrenciler kampüslerine hareket etmişlerdir. Organizasyonumuza kendi imkanları ile katılım gösteren   sporcularımız ve velilerimiz katılım belgeleri takdim edilerek uğurlanmışlardır. 


Organizasyonumuzda başta Okyanus Kolejleri Genel Müdürü Lokman DEMİRAY, Okyanus Kolejleri Genel Müdür Yrd. Tarık ATASEVER,  Okyanus Kolejleri Genel Müdür Yrd. Adnan ÜNSAL, tüm Okyanus Koleji Kampüsleri Kademe İdarecilerimize,  Okyanus Kolejleri Müzik/Yetenek Ana Bölüm Başkanı Gökhan TURAN, Okyanus Kolejleri Satranç/Turnuva Koordinatörü Hayri KONCA, Okyanus Kolejleri Satranç Öğretmenlerimiz Ayberk YILDIZ, Gökhan GÜNEŞ, Ebubekir YALÇIN, Abdurrahman ŞAHAP, Yalçın ERKUŞ, Ayhan YETKİN, Ferdi KONCA, Melisa BİRGELİR, Nilay AYAZ, Metin  KUTUCU, Senay BÜLBÜL ÇINAR , turnuvada görev alan Yetenek Öğretmenlerimize,Bahçeşehir Okyanus Koleji İşletme Müdürü Selma DURULMUŞ, Genel Müdürlük Baskı/Grafik Bölümü, Web Birimi, Servis departmanı yöneticilerimize katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

2-3 SINIFLAR MİNİKLER KATEGORİSİ TAKIM SIRALAMASI

2-3 SINIFLAR MİNİKLER KATEGORİSİ FİNAL SIRALAMASI

2-3 SINIFLAR MİNİKLER KATEGORİSİ KAMPÜSLERE GÖRE BAŞARI SIRALAMASI

 

4-5 SINIFLAR KÜÇÜKLER KATEGORİSİ TAKIM SIRALAMASI

4-5 SINIFLAR KÜÇÜKLER KATEGORİSİ FİNAL SIRALAMASI

4-5 SINIFLAR KÜÇÜKLER KATEGORİSİ KAMPÜSLERE GÖRE BAŞARI SIRALAMASI

 

6-7-8 SINIFLAR YILDIZLAR KATEGORİSİ TAKIM SIRALAMASI

6-7-8 SINIFLAR YILDIZLAR KATEGORİSİ FİNAL SIRALAMASI

6-7-8 SINIFLAR YILDIZLAR KATEGORİSİ KAMPÜSLERE GÖRE BAŞARI SIRALAMASI


Haber
:
Ferdi KONCA
Editör
:
Murat AKDEMİR
Tarih
:
15 Nisan 2019, Pazartesi 23:38
Okunma
:
1.866 defa okunmuş

  • Paylaş
Yorum Yazın :
Yorumlar :
Mukadder Demez cengiz / 15 Nisan 2019, Pazartesi 16:52
Cok guzel bir organizasyondu. Emegi gecen herkese bir veli olarak tesekkur ederim
Müjde Batılı / 15 Nisan 2019, Pazartesi 21:07
Her yıl olduğu gibi bu yıl da çok başarılı bir organizasyondu, başta Hayri Bey ve Yalçın Öğretmenimiz olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz
İlhan Gökçay / 15 Nisan 2019, Pazartesi 21:49
Çok başarılı bir organizasyon yapıldı. Emeği olan herkese teşekkür ederim. Tebrikler. Oğlum bu turnuvaya ikinci defa katıldı. Çocuklar için çok faydalı olduğunu düşünüyorum.
Ayrıca oğlum Ege Gökçay'ın satranç öğrenmesinde çok büyük payı olan ve onu cesaretlendiren Sayın Ayberk Yıldız öğretmene de çok teşekkür ederim.
BİLGİLERİNİZİ GİRİN
TEMMUZ AYINA ÖZEL
AVANTAJLI FİYATLAR İÇİN
SİZE DÖNELİM

Arama

Kişisel Verilerin Korunması Politikası - Çerez Politikası
444 10 98