Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise
Yetenek Gelişim Akademisi

YETENEK GELİŞİM AKADEMİSİ NEDİR?

Çocukların bilişsel ve duyuşsal becerilerini geliştirmek adına alanında uzman kişilerce hazırlanmış ve yürütülen, 6-10 yaş aralığındaki tüm çocukların katılabileceği bir gelişim programıdır. YGA eğitim programı çocukların öğrendikleri becerileri okul hayatlarına kolayca uyarlayabilmelerini sağlar.

PROGRAMIN AMACI

YGA’nın amacı çocukların akademik gelişimlerinin yanı sıra eleştirel düşünme problem çözme, dilsel ve mantıksal becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Eğitim programımız içinde beş ders uygulanmaktadır. Yetenek Gelişim Akademisi 19 Ekim 2019 ile 16 Mayıs 2020 tarihleri arasında sadece cumartesi günleri yapılacaktır.

YETENEK GELİŞİM AKADEMİSİNİN ÖĞRENCİYE SAĞLADIĞI KATKILAR

YGA’ya katılan çocuklar, alanında uzman kişiler tarafından sunulan bilişsel ve duyuşsal alanlarda gelişimi sağlayacak dersler hakkında bilgi sahibi olurlar ve o alanı deneyimleme fırsatı yakalarlar. YGA entelektüel bilgi birikimi ile olayları sorgulayan, analiz ederek değerlendiren ve karar verebilen bireyler yetiştirmek için fırsatlar yaratır. Değişen dünyamızda çocukların sosyal çevreye uyum sağlama sürecini hızlandırabilmesi için çocuğa ön bilgiler sağlar. Bu dersleri alan öğrencilerin zihinsel potansiyallerinin olumlu yönde geliştiği gözlemlenmektedir.

BİLGİLERİNİZİ GİRİN
HAZİRAN AYINA ÖZEL
AVANTAJLI FİYATLAR İÇİN
SİZE DÖNELİM

Arama

Kişisel Verilerin Korunması Politikası - Çerez Politikası
444 10 98