Okyanus Akademi'nin Eğitim Çalışmaları
Okyanus Akademi, 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı çalışmalarına başladı. Uygulanan eğitim planıyla bilgi ve deneyim kazanan öğretmenler, sonraki eğitim öğretim yılına hazırlanıyor.

Nitelikli eğitimin adresi olan Okyanus Kolejleri, eğitim kadrosundaki öğretmenlerini de kendisi yetiştiriyor. Bu amaçla faaliyet gösteren Okyanus Akademi, 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı çalışmalarına başladı.

Okyanus Akademi'nin eğiten ve öğreten ekibi, öğretmenlerin yetkinliklerini arttırmak, dinamizmini sürekli kılmak için çalışıyor. Okyanus Akademi'de yıl boyunca uygulanan eğitim planıyla, bilgi ve deneyim kazanan öğretmenler, sonraki eğitim öğretim yılına hazırlanıyor.

Bölüm Başkanları tarafından düzenlenen alan yetkinliği sınavlarında başarılı olan ve sonrasında oluşturulan komisyonun yaptığı mülakatta uygun bulunan aday öğretmenlerle, yeni eğitim öğretim yılı çalışmalarına başlandı.

1 Kasım 2012 Perşembe günü gerçekleştirilen açılışta, Okyanus Kolejleri Genel Müdür Yardımcısı Adnan Ünsal, "Okyanus'un Öyküsü" başlıklı ilk eğitim çalışmasını yaptı.

Okyanus Kolejleri Eğitim İşleri Müdürü İlhan Akat da, "Okyanus Koleji Eğitim-Öğretim Yapılanması" konusunda seminer verdi.

2-3 Kasım 2012 tarihlerinde de, YGS Bölüm Başkanı Ömer Açıkyürek, OGES Bölüm Başkanı Sabiha Yılmaz ve PDR Bölüm Başkanı Bora Serhat Çelik; ilk oryantasyon eğitimlerini uyguladı.

Eğitim öğretim yılının sonuna kadar sürecek çalışmalar, Okyanus Kolejleri Genel Müdürlük bünyesinde ve kampüslerde devam edecek.

 

 


Haber
:
Esra TİRYAKİ ÇELEBİ
Editör
:
Esra TİRYAKİ ÇELEBİ
Tarih
:
08 Kasım 2012, Perşembe 09:59
Okunma
:
2.477 defa okunmuş

Yorum Yazın :
Yorumlar :

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapmak ister misiniz?

Arama

444 10 98