DÜNYA VE TÜRKİYE BAŞARILARI

KATEGORİ YARIŞMA ADI ÖĞRENCİ BRANŞ TARİH DERECE
SPOR 5.AVRUPA SUDOKAN AVRUPA ŞAMPİYONLUĞU -   PELİN ERENAY KARETE / WUSHU -MİNİKLER 2013 DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU
SPOR DÜNYA GENÇLİK  OLİMPİYATLARI   FATMA SARIDOĞAN TAEKWANDO-GENÇ KIZ 2014 DÜNYA 3.
SPOR DÜNYA GENÇLİK  OLİMPİYATLARI  FATMA SARIDOĞAN TAEKWANDO-GENÇ KIZ 2014 DÜNYA 2.
SPOR AVUSTURYA AÇIK OPEN  1.Sİ FATMA SARIDOĞAN TAEKWANDO-GENÇ KIZ 2014 DÜNYA 1.
SPOR ISF (İNTERNATİONAL SCHOOL SPORT FEDERATİON) BERFU CENGİZ-MÜGE TOPSEL-EGE TOMEY-MELİS BAYRAKTAROĞLU-
İREM SOYLU-YAĞMUR AKDEMİR
TENİS 2015 DÜNYA 2.
SPOR 7.AVR.SUHOTOKAN MUHAMMED EMİN ŞAHİN 7.AVR.SUHOTOKAN - 16-17 YAŞ  2015 DÜNYA 2.
SPOR 7.AVR.SUHOTOKAN PELİN ERENAY 7.AVR.SUHOTOKAN - KÜÇÜKLER KATEGORİSİ 2015 DÜNYA 2.
SPOR AVRUPA GENÇLER  EMRE GÜL TAEKWANDO - GENÇLER 2015 AVRUPA 1.
SPOR ISF GYMNASİAD 2016 TRABZON YANKI EREL-İPEK ÖZ-CENGİZ AKSU-BARBARA  QULİARDİ TENİS 2016 DÜNYA 1. 
SPOR ISF (İNTERNATİONAL SCHOOL SPORT FEDERATİON) BERFU CENGİZ-İPEK ÖZ-BARBARA QULİARDİ
NİL KALAYCI-ZEYNEP ERMAN-EBRU ZEYNEP YAZGAN
TENİS 2017 DÜNYA 1.
SPOR ISF (İNTERNATİONAL SCHOOL SPORT FEDERATİON) KAYA GÖRE-YANKI EREL-BARAN CENGİZ-BORA ŞENGÜL
ULAŞ BORAN ULUSOY-CEM ERTÜRK
TENİS 2017 DÜNYA 1.
SPOR ISF (İNTERNATİONAL SCHOOL SPORT FEDERATİON) ALİ FURKAN ATASOY-İBRAHİM YEKTAĞ YILMAZ-ATAKAN ŞİRİN-KÜRŞAT DÜNDAROĞLI
DOĞUKAN METE-EMRE ERTÜRK-ABDULKADİR ARSLAN-ŞEMSETTİN AKÖZ
SELİM BERKE GÖKÇE-SEDAT YILDIRIM-YUSUF ZİYA KILIÇ-HASAN BARAN TUNCER
BERKAY BEYAZKILIÇ-YAŞAR ERDEM ATEŞ
HENTBOL 2018 DÜNYA 5.
SPOR ISF (İNTERNATİONAL SCHOOL SPORT FEDERATİON) BATUHAN AVCI-AHMET TÜMER-AHMET BOZ-AHMETCAN BÜYÜKGÖZ-SELİM KALAYCI
İLKER ESİN-SERHAT FATİH UZUN-AYKUT ACAR-KAAN GÜRBÜZ-
BARAN YILMAZ-BORA STANİCKİ-ABDULSAMET YALÇIN
VOLEYBOL 2018 DÜNYA 1.
SPOR RUSYA  DENİZ SELİN ÜNLÜDAĞ ESKRİM KILIÇ  KATEGORİSİ  - RUSYA 2018 AVRUPA ŞAMPİYPONU
SPOR DRAGON TROPHY ve  TİVOLİ CUP EFE ERGİN İNÇER  BUZ PATENİ 2018 AVRUPA 2.
BİLİM GENİUS (ABD) GÖKÇE ÖZBİLGİÇ ÇEVRE 2016 DÜNYA 1.
BİLİM MOSTRATEC HARUN ÇERKEZİ TEKNOLOJİK TASARIM 2016 DÜNYA 1.
BİLİM MİLSET-MEKSİKA BERFİN KOCATEPE ÇEVRE 2016 DÜNYA 1.
BİLİM MİLSET-UMMAN MUSTAFA VELİBEYOĞLU -SOORENA BENHAM RAD KİMYA 2016 DÜNYA 1.
BİLİM I-FEST(TUNUS) ESRA BENKHALİFA ÇEVRE 2017 DÜNYA 1.
BİLİM I-FEST(TUNUS) FATMA ALSU-SELİN YURTSEVER BİYOLOJİ 2017 DÜNYA 2.
BİLİM GENİUS (ABD) ECE MOLLAOĞLU EDEBİYAT-YARATICI YAZIM 2016 DÜNYA 3.
BİLİM GENİUS (ABD) GÖKÇE ÖZBİLGİÇ ÇEVRE 2016 DÜNYA 1.
BİLİM GENİUS (ABD) ECE MOLLAOĞLU EDEBİYAT-YARATICI YAZIM 2016 DÜNYA 3.
BİLİM GOLDEN CLIMATE (KENYA) HARUN CERKEZİ MÜHENDİSLİK 2016 DÜNYA 3.
BİLİM GOLDEN CLIMATE (KENYA) YAVUZ KALAYCI ENERJİ 2016 DÜNYA 1.
BİLİM IFEST (TUNUS) SEDA BOZYİĞİT KİMYA 2016 DÜNYA 1.
BİLİM IFEST (TUNUS) ABDULLAH PİROĞLU TEKNOLOJİ 2016 DÜNYA 2.
BİLİM IFEST (TUNUS) DİLARA AYDIN BİYOLOJİ 2016 DÜNYA 2.
BİLİM AZİZ SANCAR ULUSLAR ARASI PROJE OLİMPİYATI NAZ ELA BAŞARAN KİMYA 2016 DÜNYA 2.
BİLİM GOLDEN CLIMATE (KENYA) FURKAN TAŞDELEN ENERJİ 2015 DÜNYA 1.
BİLİM GOLDEN CLIMATE (KENYA) BURAK BERK BIYIKLI ÇEVRESEL TASARIM 2015 DÜNYA 2.
BİLİM 16. MAGMA  EXPORECERCA JOVE (İSPANYA) EMİR BERK SUYUNU ÇEVRE 2015 DÜNYA 3.
BİLİM GOLDEN CLIMATE (KENYA) ALPER AYDIN- TUFAN AY ENERJİ 2015 DÜNYA 3.
BİLİM ICYS - GENÇ BİLİM ADAMLARI KONFERANSI (IZMIR) FURKAN TAŞDELEN HAYAT BİLİMLERİ 2015 DÜNYA 3.
BİLİM IYIPO GENÇ MUCİTLER - GÜRCİSTAN ELİFSU ASLAN-BİLGE KURT MATEMATİK 2014 DÜNYA 1.
BİLİM ISWEEEP-ABD DİLARA SUNA-MELİKE KARA ENERJİ 2014 DÜNYA 2.
BİLİM ATAST/ IFEST- TUNUS FURKAN TAŞDELEN-SELEN ECENUR BEDEL BİYOLOJİ 2014 DÜNYA 2.
BİLİM MOSTRATEC FURKAN ÖZBEY-YAVUZ BAHADIR TAKTAK MATEMATİK 2013 DÜNYA 2.
BİLİM AB IYIPO GENÇ MUCİTLER YARIŞMASI SELİM KILIÇASLAN-CAFER CAN ARSLAN BİLGİSAYAR 2013 DÜNYA 1. VE EN DEĞERLİ PROJE
BİLİM AB IYIPO GENÇ MUCİTLER YARIŞMASI MERVE DENİZ ÜNAL-BERRA ŞAHİN MATEMATİK 2013 DÜNYA 1.
BİLİM AB IYIPO GENÇ MUCİTLER YARIŞMASI ELİFSU ASLAN-BİLGE KURT KİMYA 2013 DÜNYA 2.
BİLİM MOSTRATEC SELİN YURTSEVER -HÜSEYİN EMRE AKGÜÇ SAĞLIK 2017 DÜNYA 2.
BİLİM ATAST I-FEST ŞEYMA TAMC-İNCİ BİRKAN ÇEVRE 2018 DÜNYA 2.
BİLİM ATAST I-FEST İBRAHİM CESUR ENERJİ 2018 DÜNYA 3.
BİLİM MOSTRATEC-BREZİLYA ATABERK ATEŞ KODLAMA 2018 DÜNYA 3.
BİLİM MOSTRATEC-BREZİLYA AHMAD BARAKAT SAĞLIK 2018 DÜNYA 3.
BİLİM IFEST- TUNUS EMİR MİRZA BAĞCI TEKNOLOJİ 2019 DÜNYA 3.
BİLİM IFEST- TUNUS HÜSEYİN EFE KARAGÖZ KİMYA 2019 DÜNYA 3.
SANAT Celje Gençlik Sanat Galerisi- 
Slovenya'da düzenlenen 'Ethnological Dresses And Folklore Dances Of My People' konulu 16. Uluslararası Resim Yarışması
EZGİHAN ÖKSÜZ 40 ülkenin katıldığı '16. Uluslararası Resim
Yarışması'nda Ezgihan ÖKSÜZ'ün eseri
sergilenmeye layık görülmüştür.
2010-2011 SERGİLENMEYE LAYIK GÖRÜLMÜŞTÜR.
SANAT Oswego Üniversitesi-  "GENIUS Olympiads" Proje Yarışması-Poster/Afiş Gülbahar Gümüşten 60 ülkeden ve ABD'nin 60 vilayetinden yaklaşık 
550 lise öğrencisinin katılım gösterdiği uluslararası
proje yarışmasında, 10 sanat projesi finalde yarıştı
2012-2013 Dünya 3.
SANAT Oswego Üniversitesi-  "GENIUS Olympiads" Proje
Yarışması-Poster/Afiş
Beren Korun 842 projenin başvuru yaptığı 2014 GENIUS Olympiad'a
ABD'nin 35 eyaleti ve 56 farklı ülkeden toplam 1543
öğrenci katıldı .
2013-2014 Dünya 3.
SANAT Oswego Üniversitesi-  "GENIUS Olympiads" Proje
Yarışması-Poster/Afiş
Sena Buludi 842 projenin başvuru yaptığı 2014 GENIUS Olympiad'a
ABD'nin 35 eyaleti ve 56 farklı ülkeden toplam 1543
öğrenci katıldı .
2013-2014 Dünya 3.
SANAT Mizyal  “29. Uluslararası Çocuk Resimleri Yarışması Şevval Ünsal Mizyal Sanat Müzesi’nin düzenlediği geleneksel
“29. Uluslararası Çocuk Resimleri Yarışması”na
bu yıl 5913 öğrenci yaptıkları resimlerle katılım gösterdiler.
156 öğretmenin koordinasyonu ve 21 ülkeden 6100 resmin
katıldığı yarışmanın sonuçları açıklandı.
2017 Altın madalya
SANAT Mizyal  “29. Uluslararası Çocuk Resimleri Yarışması Mervenur Şahin Mizyal Sanat Müzesi’nin düzenlediği geleneksel
“29. Uluslararası Çocuk Resimleri Yarışması”na
bu yıl 5913 öğrenci yaptıkları resimlerle katılım gösterdiler.
156 öğretmenin koordinasyonu ve 21 ülkeden 6100 resmin
katıldığı yarışmanın sonuçları açıklandı.
2017 Altın madalya
SANAT Makedonya’da düzenlenen ‘’THE SMALL MONTMARTE OF BİTOLA  2017’’  Berfin Sevinç Makedonya’da düzenlenen ‘’THE SMALL MONTMARTE OF BİTOLA  2017’’
isimli resim yarışmasında 28 ülke, 275 okul ve 9159 çalışma arasından
okulumuz en iyi koleksiyon dalında ‘’GOLDEN BRUSH’
’(altın fırça en iyi koleksiyon) ödülü kazanmıştır
2017 Diploma ödülü
SANAT Makedonya’da düzenlenen ‘’THE SMALL MONTMARTE OF BİTOLA  2017’’  Talya Uğurlu Makedonya’da düzenlenen ‘’THE SMALL MONTMARTE OF BİTOLA  2017’’
isimli resim yarışmasında 28 ülke, 275 okul ve 9159 çalışma arasından
okulumuz en iyi koleksiyon dalında ‘’GOLDEN BRUSH’
’(altın fırça en iyi koleksiyon) ödülü kazanmıştır
2017 Diploma ödülü
SANAT Azerbeycan Eğitim Bakanlığı Tahsil İdaresine bağlı,
Çocuk ve Gençler Yaratıcılık Merkezinin 6-15 yaş arası
  öğrencilere yönelik düzenlediği 'Dostluğun Büyüsü' Konulu
1. Uluslararası Çocuk Resim Yarışması
Elif Deniz Bıçakçı Azerbeycan Eğitim Bakanlığı Tahsil İdaresine bağlı,
Çocuk ve Gençler Yaratıcılık Merkezinin 6-15 yaş arası
  öğrencilere yönelik düzenlediği 'Dostluğun Büyüsü' Konulu
1. Uluslararası Çocuk Resim Yarışması
2017 Dünya 2.
SANAT Kıbrıs Girne Belediyesi -Hayalimdeki Güzelyurt Sude İkbal Çoşkun   2017 Dünya 3.
SANAT Mizyal  “29. Uluslararası Çocuk Resimleri Yarışması Hafize Deniz Çubuk   2016 Dünya 3.
SANAT The Small of Monmarthe Ece Erik   2017 Dünya 1.
SANAT Mizyal  “29. Uluslararası Çocuk Resimleri Yarışması Sude İkbal Çoşkun   2016 Dünya 3.
SANAT Mizyal  “29. Uluslararası Çocuk Resimleri Yarışması Sude İkbal Çoşkun   2017 Dünya 3.
SANAT Monami Çocuk ve çevre Ceren Koç Resim 2014 Türkiye 1.
SANAT Monami Çocuk ve çevre Şevval Yıldız Resim 2012 Türkiye 1.
SANAT Monami Çocuk ve çevre Eda Gökalp Resim 2013 Türkiye 1.
SANAT Monami Çocuk ve çevre Bora Yenibayrak Resim 2015 Türkiye 1.
SANAT Monami Çocuk ve çevre Şevval Ünsal Resim 2016 Türkiye 1.
SANAT Türkiye çapında düzenlenen,Çözüm Yayınları-‘’Hayalimde ki Türkiye’’ afiş yarışması Gülbahar Gümüşten Resim 2014-2015 Türkiye 2.
SANAT Türkiye çapında düzenlenen,Çözüm Yayınları-‘’Hayalimde ki Türkiye’’ afiş yarışması Emir Demircioğlu Resim 2014-2015 Türkiye 4.
SANAT Primo resim yarışması  Ömrüm Öner Resim 2016 Türkiye 1.
YETENEK TÜRKİYE YILDIRIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI Deniz Özen satranç 2016 Türkiye şampiyonu
YETENEK TÜRKİYE GENÇLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI Deniz Özen satranç 2018 Türkiye şampiyonu
YETENEK 2015 Türkiye dans federasyonu  Duru Ada Şahin,Defne Çetin, Defne Kamburoğlu
, Mina Göbeglu,Defne Can,Ece Senbeceri,
Duru Gökçe,Ece Alan,Ada Ergüz
dans 2015 Türkiye 4.
YETENEK 2015 Türkiye dans federasyonu  Ela Dirim,Nehir Elçi,ElifNaz Bektaş,
Ayşe Duygu Çakır, Zeynep Dilruba
dans 2015 Türkiye 3.
YETENEK 2016 Türkiye dans federasyonu Duru Ada Şahin, Defne Çetin, Defne Kamburoğlu
, Mina Göbeoglu,Defne Can,Ece Senbeceri ,
Duru Gökçe, Ece Alan,Ada Ergüz.
dans 2016 Türkiye 3.
YETENEK 2017 Türkiye dans federasyonu Ada Melis Ergüz,ElaNur Aydoğdu, Alisa Menteş,
Duru Ada Şahin, Defne Can,Ece Senbeceri ,
Duru Gökçe, Ece Akan, Bilge Bayrak.
dans 2017 Türkiye 3.
YETENEK 2018  Fizy Türkiye Liseler Arası Müzik Yarışması İlayda durusan,zehra kavut,burçan şenman,
ege umut hamurcu,nebi manav
,batuhan uğurlu baylar,umut yuncu
müzik 2018 Türkiye 2.
BİLİM TÜBİTAK ZEYNEP SUDE AKGÜNDOĞDU
BARAN ÖZBAY
TARİH 2017 TÜRKİYE 2.
BİLİM TÜBİTAK YAHYA YAĞIZ KEMİKOĞLU TEKNOLOJİ TASARIM 2017 TÜRKİYE 2.
BİLİM 7. LİSELERARASI ULUSAL PROJE/KISA BELGESEL YARIŞMASI YUSUFCAN EKŞİ COĞRAFYA / KISA FİLM 2014 TÜRKİYE 1.
BİLİM BU BENİM ESERİM-TÜBİTAK/MEB HAKAN TANA-UTKU AYDIN FEN VE TEKNOLOJİ 2014 TÜRKİYE 1.
BİLİM DOESEF SEVDE KAYA-HİLAL ÇİFTÇİBAŞI KİMYA 2014 TÜRKİYE 3.
BİLİM ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ SELEN ECENUR BEDEL SAĞLIK 2014 TÜRKİYE FİNALİSTİ
BİLİM TÜBİTAK - GİRİŞİMCİLİK PROJE YARIŞMASI DİLARA SUNA-MELİKE KARA-SELEN ECENUR BEDEL ENERJİ 2013 TÜRKİYE 2.
BİLİM TÜBİTAK - GİRİŞİMCİLİK PROJE YARIŞMASI OĞUZHAN ÇELİK GIDA 2013 TÜRKİYE 2.
BİLİM TÜBİTAK - ENERJİ VERİMLİLİĞİ PROJE YARIŞMASI SİMAY FİDAN-YİĞİT ÖZBİLEN ENERJİ 2013 TÜRKİYE MANSİYON ÖDÜLÜ
BİLİM BU BENİM ESERİM ECE BOZKURT MATEMATİK 2013 TÜRKİYE 1.
BİLİM BU BENİM ESERİM CANSU SAKİN-ELİF SEVDE MERAL FEN VE TEKNOLOJİ 2013 TÜRKİYE 1.
BİLİM FUTURE PROBLEM SOLVİNG (FPS) DİLA BAYRAKTAR-ULAŞ KOZAN-ANIL AKALIN-EREN YEŞİLÇİMEN GİPS-SKEÇ 2018 TÜRKİYE 2.
BİLİM FUTURE PROBLEM SOLVİNG (FPS) DİLA BAYRAKTAR-ULAŞ KOZAN-ANIL AKALIN-EREN YEŞİLÇİMEN GİPS 2018 TÜRKİYE 3.
BİLİM WOMEN IN GAMES Deniz Yıldırım-Şevval Naz Bazlamacı OYUN TASARIMI 2018 TÜRKİYE 1.
BİLİM BAŞAKŞEHİR LİVİNG LAB ATABERK ATEŞ KODLAMA 2017 TÜRKİYE 1.
BİLİM TÜBİTAK ORTAOKUL Necati Çağın Çırağ-Yiğit Ünsaçarer TÜRKÇE 2018 TÜRKİYE 2.
BİLİM TÜBİTAK ORTAOKUL Şebnem Varol-İdil Bildirici TARİH 2018 TÜRKİYE-MANSİYON
BİLİM BAŞAKŞEHİR İNOVASYON YARIŞMASI ELİF KAPLAN İREM NAZ OYMAK FEN 2019 TÜRKİYE 2.
BİLİM TÜBİTAK LİSE SİMAY SU KUMBASAR-SUDENUR GÜLTEKİN KİMYA 2019 TÜRKİYE 3.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER VOLEYBOL ŞAMPİYONASI GENÇ ERKEK - A  VOLEYBOL 2019 TÜRKİYE 3.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER BASKETBOL ŞAMPİYONASI GENÇ ERKEK - A  BASKETBOL 2019 TÜRKİYE 2.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER TENİS ŞAMPİYONASI GENÇ  KIZ  TENİS 2019 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER TENİS ŞAMPİYONASI GENÇ  ERKEK  TENİS 2019 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER VOLEYBOL ŞAMPİYONASI GENÇ ERKEK - A  VOLEYBOL 2019 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER VOLEYBOL ŞAMPİYONASI GENÇ  KIZ - A  VOLEYBOL 2019 TÜRKİYE 2.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER VOLEYBOL ŞAMPİYONASI GENÇ ERKEK - A  VOLEYBOL 2019 TÜRKİYE 2.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI  RİTMİK İMNASTİK ŞAMPİYONASI RİTMİK CİMNASTİKECEM BEZCİ-NİSANUR İNCE CİMNASTİK 2018 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE KULÜPLER ARASI MODERN PENTATLON ŞAMPİYONASI MODERN PENTATLON- KULÜP - HAKAN CAN GÜNGÖR PENTATLON 2018 TÜRKİYE 3.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI MİNİKLER  ( FERDİ )KATEGORİSİ   MİNİKLER FERDİ / FURKAN ATAHAN AKSOY OKÇULUK 2013 FERDİ TÜRKİYE 2.
SPOR   7-8 YAŞ UĞUR KANBERK SPEED STACKS 2013 TÜRKİYE 3.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI MİNİKLER  ( FERDİ )KATEGORİSİ   MİNİKLER FERDİ / DOĞUKAN YURTTAŞ OKÇULUK 2013 FERDİ TÜRKİYE 2. 
SPOR   MİNİKLER  / PELİN ERENAY KARETE   2013 TÜRKİYE 2. 
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI SPEED STACKS DÖNGÜ KATEGORİSİ  DÖNGÜ DİZİLİMİ, KÜÇÜK ERKEK  /SAM EREN GÜNSÜR SPEED STACK 2013 TÜRKİYE ŞAMPİYONU
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI SPEED STACKS 3-6-3  KATEGORİSİ  3-6-3 DİZİLİMİ, KÜÇÜK ERKEK /SAM EREN GÜNSÜR SPEED STACK 2013 TÜRKİYE 2. 
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI SPEED STACKS 3-3-3  KATEGORİSİ  3-3-3 DİZİLİMİ KÜÇÜK ERKEK /SAM EREN GÜNSÜR SPEED STACK 2013 TÜRKİYE 3.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI TAEKWONDO ŞAMPİYONASI LİSE / FATMA SARIDOĞAN TEKWANDO 2015 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER VOLEYBOL ŞAMPİYONASI LİSE  VOLEYBOL 2015 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI YILDIZLAR  TENİS ŞAMPİYONASI ORTAOKUL TENİS ERKEK TENİS 2015 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI YILDIZLAR  TENİS ŞAMPİYONASI ORTAOKUL TENİS BAYAN TENİS 2015 TÜRKİYE 2.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER  TENİS ŞAMPİYONASI LİSE BAYAN TENİS 2015 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI ORTAOKUL BASKETBOL ŞAMPİYONASI ORTAOKUL ERKEK BASKETBOL 2015 TÜRKİYE 3.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI SPEED STACKS 3-6-3  KATEGORİSİ  3/6/3 DİZİLİMİ ATİLLA ÇEBİ SPEED STACKS 2015 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI SPEED STACKS 3-6-3  KATEGORİSİ  3/6/3 DİZİLİMİ KEREM DENİZ GİRAY SPEED STACKS 2015 TÜRKİYE 2.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI SPEED STACKS 3-6-3  KATEGORİSİ  3/3/3 DİZİLİMİZEYNEP ÜZÜM SPEED STACKS 2015 TÜRKİYE 2.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI SPEED STACKS 3-6-3  KATEGORİSİ  3/3/3 DİZİLİMİ NİL ECE DALSEÇKİN SPEED STACKS 2015 TÜRKİYE 3.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI SPEED STACKS DÖNGÜ KATEGORİSİ  DÖNGÜ KATEGORİSİNDE ATİLLA ÇEBİ SPEED STACKS 2015 TÜRKİYE 2.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI SPEED STACKS DÖNGÜ KATEGORİSİ  DÖNGÜ KATEGORİSİNDE KEREM DENİZ GİRAY SPEED STACKS 2015 TÜRKİYE 3.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI SPEED STACKS 3-3-3  KATEGORİSİ  3/3/3 DİZİLİMİ  DORUK YALÇIN SPEED STACKS 2015 TÜRKİYE 2.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI SPEED STACKS 3-6-3  KATEGORİSİ  3/6/3 DİZİLİMİ DORUK YALÇIN SPEED STACKS 2015 TÜRKİYE 3.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI ORTAOKULLAR ARTİSTİK CİMNASTİK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÖZGE KAYABAŞI,TANEM SUNAR,İKRA NİSA YİĞİT,AYÇA ERSÖZLÜ ARTİSTİK CİMNASTİK 2016 TÜRKİYE 2.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI ORTAOKULLAR RİTMİK  CİMNASTİK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ECEM BEZCİ,NİSANUR İNCE  RİTMİK CİM. KÜÇÜKLER 2016 TÜRKİYE 2. 
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER VOLEYBOL ŞAMPİYONASI VOLEYBOL  GENÇ - B 2016 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER VOLEYBOL ŞAMPİYONASI VOLEYBOL  GENÇ - B 2016 TÜRKİYE 2.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI ORTAOKUL BASKETBOL ŞAMPİYONASI BASKETBOL ORTAOKUL 2016 TÜRKİYE 2.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER VOLEYBOL ŞAMPİYONASI VOLEYBOL GENÇ - A LİSE  2016 TÜRKİYE 2.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI KÜÇÜKLER  ARTİSTİK CİMNASTİK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İKRA Nisa YİĞİT
Tanem Sunar
Özge KALEBAŞI
Ayça Nisa ERSÖZLÜ
ARTİSTİK CİM. KÜÇÜKLER 2016 TÜRKİYE 2.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER TENİS  ŞAMPİYONASI LİSE TENİS ERKEK GENÇLER 2016 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER TENİS  ŞAMPİYONASI LİSE TENİS BAYAN   GENÇLER 2016 TÜRKİYE 1.
SPOR   KARETE YILDIZ KIZ 2016 TÜRKİYE 3.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI  YILDIZLAR MAKARALI YAY ŞAMPİYONASI OKÇULUK YILDIZ ERKEK MAKARALI YAY 2016 TÜRKİYE 2.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI KÜÇÜKLER TENİS ŞAMPİYONASI KÜÇÜK KIZ  TENİS 2016 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER ARASI TENİS ŞAMPİYONASI TENİS GENÇLER KIZLAR 2017 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER ARASI TENİS ŞAMPİYONASI TENİS GENÇLER ERKEK 2017 TÜRKİYE 1.
SPOR   RİTMİK CİMNASTİK YILDIZLAR  2017 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI ORTOKUL YILDIZLAR  TENİS ŞAMPİYONASI TENİS YILDIZ KIZLAR 2017 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER  HENTBOL  ŞAMPİYONASI hentbol genc erkek 2018 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER  BADMİNTON  ŞAMPİYONASI badminton genç kızlar 2018 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER VOLEYBOL ŞAMPİYONASI VOLEYBOL GENÇ - A 2018 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER VOLEYBOL ŞAMPİYONASI voloybol GENÇ -  A BAYAN 2018 TÜRKİYE 2.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER TENİS ŞAMPİYONASI VOLEYBOL GENÇ -A ERKEK 2018 TÜRKİYE 2.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER TENİS ŞAMPİYONASI TENİS GENÇ  ERKEK  2018 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER TENİS ŞAMPİYONASI TENİS GENÇ  KIZ 2018 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER TENİS ŞAMPİYONASI TENİS GENÇ  KIZ 2018 TÜRKİYE 2.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI  ORTAOKULLAR RİTMİK   CİMNASTİK ŞAMPİYONASI RİTMİK CİMNASTİK  (ECEM BEZCİ /NiSANUR İNCE /ECE ÖZDİL ) YILDIZ KIZ 2018 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI ORTAOKUL YILDIZLAR  VOLEYBOL ŞAMPİYONASI VOLEYBOL YILDIZ ERKEK 2018 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI KÜÇÜKLER  TENİS ŞAMPİYONASI TENİS KÜÇÜK KIZLAR 2018 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI KÜÇÜKLER  TENİS ŞAMPİYONASI TENİS KÜÇÜK ERKEKLER 2018 TÜRKİYE 3.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI ORTAOKUL YILDIZLAR BASKETBOL  ŞAMPİYONASI BASKETBOL YILDIZ ERKEK 2018 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER  BASKETBOL  ŞAMPİYONASI BASKETBOL GENÇ - B  2018 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER  JUDO 55 KG  ŞAMPİYONASI JUDO 55 kg   ( SONER KUMTAŞ) GENÇ ERKEK - A 2018 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER   JUDO 80 KG  ŞAMPİYONASI  JUDO  80 KG   ( FATİH KÖSA ) GENÇ ERKEK - A 2018 TÜRKİYE 3.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER   TAEKWONDO ŞAMPİYONASI NEDİM KÜSKÜ  -  AHMET KÜSKÜ GENÇ - A  TAEKWANDO 2018 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER   GÜREŞ  ŞAMPİYONASI İBRAHİM ODUNKIRAN GÜREŞ  2018 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI LİSELER  BASKETBOL  ŞAMPİYONASI BASKETBOL GENÇ - A    2018 TÜRKİYE 1.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI ORTAOKUL YILDIZLAR    TAEKWONDO ŞAMPİYONASI EFE İBRAHİM ÖZTÜRK  TAEKWONDO  41 KG   YILDIZLAR 2018 TÜRKİYE 3.
SPOR TÜRKİYE OKULLAR ARASI MODERN PENTATLON ŞAMPİYONASI BARIŞ DOĞU ÇELİK MODERN PENTATLON KÜÇÜKLER KATEGORİSİ 2018 TÜRKİYE 3.
SPOR TÜRKİYE KULÜPLER ARASI MODERN PENTATLON ŞAMPİYONASI HAKAN CAN GÜNGÖR MODERN PENTATLON GWNÇ - B KATEGORİSİ 2018 TÜRKİYE 1.
BİLGİLERİNİZİ GİRİN
AĞUSTOS AYINA ÖZEL
AVANTAJLI FİYATLAR İÇİN
SİZE DÖNELİM

Arama

444 10 98