Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise | MEV Proje Yarışmasında Birinciyiz
MEV Proje Yarışmasında Birinciyiz
  • Paylaş
Milli Eğitim Vakfı Özel Basınköy Lisesi'nin düzenlediği IV. Fen Bilim Şenliği ve Proje yarışmasında "Bitkisel Hayat" adlı proje 7. sınıflar Fen ve Teknoloji alanında birinci olmuştur.

    Milli Eğitim Vakfı Özel Basınköy Lisesi´nin düzenlediği IV. Fen Bilim Şenliği ve Proje yarışmasında okulumuzu temsilen;
* Ali Rıza DEMİRBULUT ve Umut Ozan SPOR´un yürüttüğü “Bazı Sıvılarda Çözünmüş Gazların Ultrases kullanılarak uzaklaştırılması ve olayı dürtükleyen fiziksel parametreleri araştırılması” proje 9. Sınıflar fizik alanında İkinci,
* Cansu ÖZDEMİR ve Gökçe KARA´nın yürüttüğü “Bileşik reaksiyonlardaki işleyiş ve kinetiğin yüksek enerjili ses dalgaları ile uyarlama sonuçlarına ilişkin yeni yaklaşımları ve kazanmaları” proje 9. sınıflar kimya alanında Üçüncü,
*
Onur Eren DÖNMEZ ile Ahmet İLHAN’ın yürüttüğü “Bitkisel Temizlik” adlı proje 6. sınıflar fen ve teknoloji alanında Birinci olmuştur.
* Adisa TSECHEOVA ve Ceren KOÇAR yürüttüğü “Bitkisel Hayat” adlı proje 7. sınıflau Fen ve Teknoloji alanında Birinci olmuştur.
Öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. Ayrıca projelerimiz 6-7 Mayıs´ta, Büyükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve okulumuzun düzenlediği 2008 Proje Bayramında sergilenmiştir.


Haber
:
Esra TİRYAKİ ÇELEBİ
Editör
:
Esra TİRYAKİ ÇELEBİ
Tarih
:
08 Mayıs 2008, Perşembe 00:00
Okunma
:
2.422 defa okunmuş

  • Paylaş
Yorum Yazın :
Yorumlar :

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapmak ister misiniz?

FORMU DOLDURUN
KAYIT VE ÜCRET İÇİN
SİZE HEMEN DÖNELİM

Arama

Kişisel Verilerin Korunması Politikası - Çerez Politikası - Çerez Ayarları