Güneşli Okyanus Koleji, Ortaokul | Haber | Güneşli Okyanus Koleji Ortaokul Kademesindeki Tüm Öğrencilere Temizlik ve Sağlıklı Beslenme ile İlgili Seminer Verildi.
Güneşli Okyanus Koleji Ortaokul Kademesindeki Tüm Öğrencilere Temizlik ve Sağlıklı Beslenme ile İlgili Seminer Verildi. Güneşli Okyanus Koleji Ortaokul Kademesindeki Tüm Öğrencilere Temizlik ve Sağlıklı Beslenme ile İlgili Seminer Verildi.
Fotoğraf Galerisini Aç
  • Paylaş
Ortaokul Kademesinde Bulunan Öğrenciler Dr.Nevin Kurt Tarafından Hijyen Kuralları ve Sağlıklı Beslenmenin Önemi Anlatıldı.

Güneşli Okyanus Koleji Ortaokulu öğrenciilerine Dr. Nevin Kurt tarafından hijyen kuralları ve kişisel temizliğin önemi aktarıldı.Toplu yaşam alanlarında hijyeni daha yaşanır hale getirmek ve öğrenciler arasında kişisel temizliği artırarak amacıyla verilen seminerde; öğrencilere el hijyeninin önemi, saç temizliği ve bakımı, ayak, tırnak, ağız ve diş temizliği konuları ile kişisel hijyenin önemi ve aksatıldığı zaman karşılaşılacak sorunlar hakkında bilgiler verildi. Ayrıca sağlıklı beslenmenin insan vücuduna nasıl yarar sağladığı konusunda bilgi paylaşıldı.


Haber
:
Neslihan Atmaca
Editör
:
Murat AKDEMİR
Fotoğraf
:
Neslihan Atmaca
Tarih
:
08 Mayıs 2019, Çarşamba 14:25
Okunma
:
212 defa okunmuş

  • Paylaş
Yorum Yazın :
Yorumlar :

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapmak ister misiniz?

BİLGİLERİNİZİ GİRİN
MAYIS AYINA ÖZEL
AVANTAJLI FİYATLAR İÇİN
SİZE DÖNELİM

Arama

Kişisel Verilerin Korunması Politikası - Çerez Politikası
444 10 98