Tatvan Okyanus Koleji, İlkokul | Ünlü Görüşleri
Ünlü Görüşleri

NİMET ÇUBUKÇU / Eski Milli Eğitim Bakanı

Okyanus Eğitim Kurumları’nın organize ettiği “Türkiye Geneli Fen Bilimleri Proje Yarışması” ile ilgili Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, gönderdiği telgrafla görüşlerini şöyle bildirdi: "Sevgili gençlerimizin bilgi, beceri ve yeteneklerini ortaya koyarak, onları üreten, yorumlayan, sorgulayan ve araştırmaya teşvik eden, proje bazlı çalışmalara yönlendirerek, Fen Bilimleri alanlarında başarılı olmalarına özendirici ve özgüvenlerini arttırıcı bu tür etkinlikleri yürekten destekliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Okyanus Kolejleri’ne teşekkür eder, ödüle layık görülen sevgili gençlerimizi, onları yetiştiren değerli öğretmenlerini ve bu güzel organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçenleri gönülden kutlar, başarılarının devamını dilerim."

Mehmet MÜEZZİNOĞLU / T.C. Sağlık Bakanı

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Avcılar Kaymakamlığı tarafından sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılımıyla Okyanus Koleji'nde düzenlenen toplantıya katıldı. Okyanus Kolejleri'nin ev sahipliğinden oldukça memnun olan Bakan Müezzinoğlu, ziyaretiyle ilgili olarak duygularını şu sözlerle ifade etti: "T.C.Sağlık Bakanı olarak Avcılar'daki hemşerilerimizle buluşma toplantısı yaptığımız Okyanus Kolejleri Avcılar Kampüsü'nde, kolejimizin sıcak ve samimi ev sahipliğini yaşadık. Yönetime teşekkür ediyor, Okyanus Kolejleri'ne eğitim alanında yeni başarılara imza atabilmelerini diliyorum."

EMRE KINAY / Sanatçı

Okyanus Koleji Yetenek Kulübü öğrencilerinin misafir ettiği Emre Kınay memnuniyetini dile getirerek "Sevgili Okyanus Kolejleri Ailesi ile bir süreden beri çok keyifli sohbetler gerçekleştiriyoruz. Ailenizin küçük fertleriyle aydınlık Türkiye'nin geleceği için faydalı çalışmalarınızın kesintisiz devam etmesini ümit ediyorum." dedi.

HAKAN ÜNSAL / Futbolcu

Okyanus Kolejleri Yetenek Kulübü etkinlikleri kapsamında birçok ünlü isimi ağırlayan Okyanus Kolejleri milli futbolcu Hakan Ünsalı da konuk etti. Öğrencilerle keyifli bir söyleşi gerçekleştiren Ünsal, " Okyanus Koleji’ne geldiğimde kendimi evimde gibi rahat hissediyorum. Öğrencilerinize aşıladığınız saygıyı ve samimiyeti takdir etmemek mümkün değil. Bu tür etkinliklere katılma konusundaki ön yargımı değiştiren samimiyetiniz ve misafirperverliğiniz için teşekkür ederim." dedi.

PROF. DR. HALUK YAVUZER

Prof. Dr. Haluk Yavuzer “Sınav Stratejileri", “Verimli Ders Çalışma”, “SBS / YGS-LYS Bilgilendirme”, “Sınav Motivasyonu”, “Beyni Kullanma Kılavuzu” ve “Meslek Tanıtımı” temaları çerçevesinde Okyanus Kolejleri veli ve öğrencileriyle buluştu. Prof. Dr. Haluk Yavuzer, "Okyanus Kolejleri'nin yönetici ve öğretmen kadrosunun başarısının veliye de yansıdığını gördüm. Duyarlı ve ilgili bir anne-baba grubuna konferansımı verdim. Başarılı okul ilkesini oluşturan Okyanus Kolejleri'nin diğer eğitim kurumlarına da örnek olmasını diliyorum." diyerek Okyanus Kolejleri'nin başarılı çalışmalarının devamını mutlulukla izleyeceğini söyledi.

DERYA BÜYÜKUNCU / Milli Yüzücü

Okyanus Kolejleri'nde yıl boyunca gerçekleştirilen Kulüp ve Yetenek Dersleri'nde öğrenciler usta isimlerden, yetenekleri ve branşları doğrultusunda ders alarak ünlü isimlerin deneyim ve tecrübelerini dinlediler. Bu kapsamda Okyanuslu öğrencilerle buluşan, Türkiye'de "yüzme" denildiği zaman ilk akla gelen sporcu Derya Büyükuncu "Okyanus Kolejleri'nde beni çok iyi ağırladığınız ve davet ettiğiniz için sonsuz teşekkür ederim. Okulunuz ve öğretmenleriniz çok kaliteli ve çok değerliler. Umarım bundan sonra başka organizasyonlarda tekrar birlikte oluruz ve gençlerimizin gelişimine birlikte katkı sağlayabiliriz" dedi.

Beyazıt Öztürk / Showman

Beyazıt Öztürk, 24 Kasım’da Okyanus Kolejleri’ne gelerek öğretmenlere büyük bir sürpriz yaptı. En özel günlerinde öğretmenleri kahkahalara boğan Beyaz, programının konseptini uyguladı ve sahneye konuk olarak Okyanuslu öğretmenleri aldı. Okyanus Kolejleri Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi (UBAM) ile ilgili sorular sordu. Cevaplar karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen ünlü komedyen, “Okyanus’u gezme fırsatım oldu. Böyle bir eğitim kurumunu ülkemize kazandırdığından dolayı, Orhan Özbey’i tebrik ediyorum. Bu okulun en enteresan özelliklerinden biri UBAM (Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi). İlk defa bir okulda, böyle önemli bir birimle karşılaşıyorum.” dedi.

Ali KIRCA / Haber Spikeri

Okyanus Kolejleri'nin düzenlediği etkinlikler kapsamında birçok kez Okyanus Kolejleri'ne misafir olan Ali Kırca katıldığı 6. Okyanus Kitap Fuarı'nda Okyanus Kolejleri'nin ailesi gibi olduğunu belirterek, "Okyanus Kolejleri'nin düzenlediği söyleşi ve imza günlerinde Okyanus'un sevgili öğrencileri, değerli yönetici ve öğretmenleri ile Okyanus enginliğinde dostluklar yaşadık. Teşekkür ederim." dedi.

TAYFUN TALİPOĞLU / Gazeteci

Okyanus Kolejleri, Yetenek Kulüplerinde usta isimlerle yapılan dersler kapsamında, sevilen gazeteci ve program yapımcısı Tayfun Talipoğlu'nu ağırladı. Talipoğlu, "Adı bu kadar yakışan başka bir okul yoktur sanırım. Öğretmeni, öğrencisi, idarecisi nasıl bu kadar özenle seçilmiş, anlamış değilim. Ve sayın kurucu Orhan Özbey’i ayrıca kutluyorum. Avcılar Okyanus Koleji'ndeki Okyanus Park beni çok etkiledi. Kıymetli bir arazinin eğitim amaçlı ayrılması gerçekten bir eğitimcinin eseri olsa gerek." dedi. Ayrıca Talipoğlu "En güzel binaları, en modern aygıtlarla donatabilirsiniz ama içindeki 'insan' unsuru zayıfsa anlamsızdır yapılan. Okyanus Kolejleri çocuklarımıza 'iyi yaşam arzusu' verme konusunda çok başarılı geldi bana… Yolunuz açık olsun." sözleri ile görüşlerini belirtti.

AZİZ SİVASLIOĞLU / Yazar

Okyanus Kolejleri Kitap Fuarı kapsamında söyleşi ve imza gününe katılan Aziz Sivaslıoğlu yazarlığa nasıl başladığını anlatıp öğrencilerin sorularını yanıtladı. Sivaslıoğlu söyleşide zaman zaman drama yöntemini kullanarak öğrencilerin ilgisini çekecek hikayeler de anlattı. Söyleşi bitiminde öğrenciler için kitaplarını imzalayan Sivaslıoğlu "Damlasıyım Okyanus'un, ama Okyanus'un! demiş şairin biri. Ne de güzel söylemiş. Okyanus'ta bu geldi aklıma. Daha da mutlu oldum. Teşekkür ederim.” diyerek duygularını ifade etti.

SUNAY AKIN / Yazar-Şair

Okyanus Kolejleri şiire farklı bir soluk getiren, modern edebiyatımızın usta ismi Sunay Akın’ı ağırladı. Söyleşinin sonunda dakikalarca ayakta alkışlanan Akın, " Adı gibi bir okul ya da , "sunayko" yu tersten oku; Okyanus… Okyanus Kolejleri'ni ilk defa İstanbul Oyuncak Müzesi'ni gezmeye gelen öğrencilerinden ve öğretmenlerinden tanıdım ve çok sevdim. Sizlere burada etkilikte olmak benim için çok özel..." diyerek duygularını ifade etti.

BURHAN ÖZER / Ressam

Başarılı Ressam Burhan Özer, Okyanus Kolejleri Resim Yetenek Kulübü öğrencileriyle buluştu. Öğrencilerle sohbet eden Özer, Okyanus Kolejleri hakkındaki görüşlerini şu sözlerle aktardı: "Okyanus Kolejleri'nin özverilerine ve ileri görüşe sahip vizyonuna hayranlığım giderek artmakta. Gördüğüm, gözlemlediğim odur ki; aralarında benim de bulunduğum müzik, resim, tiyatro, spor ve edebiyat dünyasındaki yıldızları öğrencileriyle buluşturan okul: Okyanus... Sanatçıları öğrencilerle bir araya getirmeleri olağanüstü bir yaklaşım. Öğrencilerini yıldızlarla buluşturmuyorlar, yıldızları aşağı indiriyorlar. Okyanus Kolejleri idarecilerini kutluyorum ve başarılarının devamlı olacağına inancım tamdır; Başarılarınız sonsuz olsun."

İBRAHİM TORAMAN / Futbolcu

Okyanus Kolejleri'ne konuk olan İbrahim Toraman bir öğrencinin "Futbolcu olmasaydınız, ne olmak isterdiniz?" sorusu üzerine, "Çok saygı duyduğum bir meslek olan öğretmen olurdum" diye cevapladı. Toraman katıldığı söyleşiden duyduğu mutluluğu şu sözlerle ifade etti: "Okyanus Kolejleri'nde son derece mutlu ve keyifli zaman geçirdim. Hem öğretmenlerin ilgisi hem de öğrencilerin ilgisi ve öğrencilerin akıl dolu soruları müthişti. Umarım Okyanus Kolejleri'nden ülkemize faydalı olacak insanlar yetişir."

AYDAN ÖNDER / Sunucu

Ünlü Sunucu Aydan Önder Okyanus Kolejleri öğrencileri ile buluştu. Aydan Önder, "Okyanus Kolej'inde bulunmaktan bugün büyük mutluluk ve gurur duydum. İşinin ehli çok değerli eğitimciler ve pırıl pırıl, enerji dolu öğrencilerle tanıştım." sözleri ile duygularını ifade etti.

ÖNDER FOCAN / Gitarist

Okyanus Kolejleri Yetenek Kulübü öğrencileri ile yetenek dersi için bir araya gelen sevilen gitar sanatçısı Önder Focan, Okyanus Koleji öğretmenlerinden ve öğrencilerinden, Okyanus'ta olmaktan, öğrencilerle söyleşip onlarla çalmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Focan, "Okyanus Kolejleri'nde olmaktan çok keyif aldım. Okyanus Kolejleri'nin verdiği eğitimin çok iyi olduğu öğrencilerin sordukları sorulardan gayet açık." dedi.

SALİH MEMECAN / Karikatürist

Birçok ünlüyü ağırlayan Okyanus Kolejleri'nin konuğu Salih Memecan oldu. Öğrencilerle sohbet edip kitaplarını imzalayan Memecan "Beni öğrencilerle buluşturup, öğrencilere mesleğimi anlatma imkanı verdiği için Okyanus Kolejleri'ne teşekkür ederim." sözleri ile memnuniyetini dile getirdi.

SAİT GÜRSOY / Sunucu-Eğitim Yazarı

Ünlü eğitim yazarı ve sunucu Sait Gürsoy, "Başarı ve Motivasyon Semineri" gibi birçok seminer kapsamında Okyanus Kolejleri'nin öğrenci ve velileriyle bir araya geldi. Gürsoy "Okyanus Kolejleri bence eğitimin odağı. Her şey mükemmel. Yöneticisi, öğretmeni, öğrencisi ve velisi el ele. Başarıda beraberlik çok önemli. Öğrencisini örf ve adetlere göre, saygı çerçevesinde yetiştiren Okyanus Kolejleri mensublarına ve velilerine teşekkür ediyorum saygılarımı sunuyorum. Eğitimde bilimin yanında manevi değerler artıyı çoğaltır. Bunu da gördüm. Kısacası ilkeli, güvenilir ve iddialı bir eğitim kurumu denilince aklımıza Okyanus gelmeli." diyerek görüşlerini belirtti.

OKAY TEMİZ / Müzisyen

Vurmalı çalgılar ustası Okay Temiz, Okyanus Kolejleri öğrencileri ile yapmış olduğu yetenek dersinin ardından şu sözleri ifade etti: "Çocuklarla beraber olmak, çalmak benim çok haz duyduğum bir uğraş. Okyanus çocukları, güzel organize olmuş okullarından dolayı çok şanslılar. Bu güzel fırsat için Okyanus Kolejleri'ne teşekkürler."

TAN SAĞTÜRK / Balet

Okyanus Kolejleri öğrencilerine kariyer basamaklarını nasıl tırmandığını anlatan Tan Sağtürk, Okyanus Kolejleri hakkındaki düşüncelerini, "Okyanus Kolejleri'nin çok önemli işlere imza atacağından hiç kuşkum yok. Okullar, öğretmen ve idarecilerle yaşatılır. Okyanus Koleji'nin değerli eğitim ve idareci kadrosuna teşekkür ediyorum." sözleri ile ifade etti.

SUAT SUNA / Sanatçı

Okyanus Kolejleri Yetenek Kulübü öğrencilerinin daveti üzerine öğrencilere keman dinletisi ile müzik dolu dakikalar yaşatan ünlü sanatçı Suat Suna, "Geçirdiğim güzel ve müzik dolu gün için emeği geçen Okyanus Kolejleri Ailesine sonsuz teşekkür ederim." sözleri ile yaşadığı mutluluğu ifade etti.

PROF. DR. ACAR BALTAŞ

Okyanus Koleji öğretmenlerine "Kendi Yıldızını Yakalamak" konulu seminer veren Prof. Dr. Acar Baltaş, tecrübelerini paylaşarak eğitim konusunda önemli tavsiyelerde bulundu. Okyanus Kolejleri hakkında görüşlerini belirten Baltaş, "Okyanus Koleji'nin yöneticileriyle geçirdiğim iki saatlik sabah toplantısından Türkiye'nin geleceği ile ilgili olumlu duygularla ayrıldım. Başarının sadece notlarla ölçülemeyeceğine inanan, geleceğin dünyasında ahlaki değerlerin ve karakterin önemli rol oynayacağını düşünen ve öğrencilerini bu anlayışıyla yetiştirmeye çalışan müdür ve yöneticilerle karşılaşmak beni mutlu etti. Dünyada en iyi olacak insanlar yetiştirmek yerine, dünya için iyi biri olacak insanlar yetiştirmek, bizi özlediğimiz bir anlayışa götürecektir. Emeklerinin meyvelerini toplamalarını dilerim." dedi.

NURETTİN İĞCİ / Yazar

Çocuk kitapları yazarı Nurettin İğci, Okyanus Kolejleri Kitap Fuarı kapsamında ilkokul öğrencileriyle buluşarak keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. İğci, "Okyanus Kolejleri'nde düzenlenen etkinliklere üçüncü kez katılıyor ve keyifli saatler geçiriyorum. Öğretmenlerin yakın ilgisi ve çocuklarla cıvıl cıvıl buluşmanın sonrasında, güzel anılarla evime dönüyorum." diyerek Okyanus Kolejleri'ne teşekkür etti.

METİN ÇINARLIOĞLU / Uzman Psikolog

"Etkili Anne Baba Olma ve Aile İçi iletişim" semineri ile Okyanus Kolejleri velileriyle buluşan Metin Çınar, "Benim için geçmişin güzel anılarını canlandıran Okyanus Koleji'nin ilgili öğrenci, öğretmen ve aileleriyle çok keyifli bir sunum deneyimi yaşadım. Bu fırsatı bana sağlayan Okyanus Kolejleri yöneticilerine teşekkür ediyorum." diyerek duygu ve düşüncelerini belirtti.

BİLAL KARAMAN / Müzisyen

Usta Müzisyen Bilal Karaman ders vermek üzere Okyanus öğrencileri ile buluştu. Ders ve gitar resitalinin yanı sıra öğrencilerle de sohbet eden Karaman, "Pırıl pırıl öğrenciler, güler yüzlü öğretmenler ve her türlü imkanı sağlayan devasa bir bina. Sanırım Okyanus Kolejleri'nde olmak bir ayrıcalık ve bu okula davet edildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum!" diyerek Okyanus Kolejleri hakkındaki görüşlerini belirtti.

ESRA AVGÖREN / Yazar

Esra Avgören, Okyanus Kitap Fuarı kapsamında Okyanuslu öğrencilerle buluşup sohbet ederken aynı zamanda da kitaplarını imzaladı. Avgören "Sayısını kaydetmekte zorlanacağınız kadar öğrenci yetiştirmeniz dileğiyle söze başlamak istedim. Her öğrencinizin Okyanus adını çağrıştıran engin deneyimlerle bezenmesi için gösterdiğiniz çabadan dolayı tebrik eder, nice kitap günlerinde buluşmayı temenni ederim." diyerek Okyanus Kolejleri hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

AHMET ÜMİT / Yazar

Birçok kez Okyanus Kolejleri Kitap Fuarı'na katılan ünlü yazar Ahmet Ümit memnuniyetini, “Okyanus Kolejleri'nde sizlerle yaşadığım enfes birkaç saat, öğrencilerin gözlerindeki ışık umutlarımı arttırdı; beni mutlu kıldı. Sanata duyduğunuz ilginizin hep sürmesi dileğiyle” sözleri ile ifade etti.

MEHMET GÜLER / Ressam-Yazar

Ünlü ressam ve yazar Mehmet Güler Okyanuslu öğrencilerle buluşarak kendi hikayelerinden de örnekler verdi. Öğrenciler için kitaplarını da imzalayan Güler, "Sevgili Okyanuslular, nitelikli eğitim kurumlarımızın önemi her geçen gün artıyor. En büyük yatırımın insana yapılan yatırım olduğunun bilincinde olan Okyanus Ailesi, bu konuda çok önemli yol almış durumda. Bir yazar olarak ziyaret ettiğim okullar zincirinin gelecekte önemli yazarlar yetiştireceğine, bu alanda 'Okyanus' olacaklarına dair umudumu yeniden tazeledim." sözleri ile Okyanus Kolejleri'nin eğitim sistemine duyduğu güveni belirtti.

ÖYKÜ-BERK / Şarkıcı

Okyanus Kolejleri’nin 24 Kasım Öğretmenler Günü için hazırladığı etkinliğe katılarak, sevilen şarkılarını seslendiren Öykü-Berk, şarkı aralarında Okyanus öğrenci ve öğretmenlerine; "Birçok konser ve söyleşi etkinliğinde bulunduk. Ama Okyanus’tan aldığımız enerji o kadar güzel ki, tekrar gelmek, sizlerle diyalogda olmak istiyoruz. Bir sonraki görüşmemiz mutlaka bir söyleşi etkinliği olsun.” dedi.

RASİM BAŞAK / Basketbolcu

Okyanus Kolejleri kampüslerinde düzenlenen "Yaşam Boyu Spor" konulu söyleşiye katılan milli basketbolcu Rasim Başak, Okyanus Koleji öğrencileri ile bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Başak "Okyanus Koleji'nde geçirmiş olduğum bu mutlu gün için teşekkürlerimi sunarım." dedi.

ÜLKER KURTCAN / Yazar

Söyleşi ve imza günü kapsamında birçok kez Okyanuslu öğrencilerle buluşan ünlü çocuk kitapları yazarı Ülker Kurtcan, "Yine, yeni, yeniden Okyanus Koleji'ndeyim. Farklı kampüsler olsa da hep aynı sevecenlik ve sıcak yaklaşım. Okyanus Kolejleri'ne ve öğrencilerine konuk olmak çok güzel burada olduğum için mutluyum." sözleri ile duygularını belirtti.

EMEL SAYIN / Sanatçı

Okyanus Kolejleri’nin Anneler Günü için hazırladığı programa, eşsiz sesi ve şarkılarıyla katılan Emel Sayın, öğrencilerin anneleri için yaptığı sürpriz karşısında gözyaşlarını tutamadı. Okyanus yöneticileri ve öğrencileri, annelerden gizli anneanne ve babaanneleri getirdiler. Sürpriz karşısında çok şaşıran anneler, Emel Sayın şarkılarıyla unutulmaz bir Anneler Günü geçirdiler.

TARIK USLU / Yazar

Okyanus Kolejleri Kitap Okuma Günleri'nde öğrenciler ile buluşup, öğrencilerin kitaplarını imzalayan ünlü yazar Tarık Uslu söyleşiden memnuniyetini dile getirerek "Okyanus Kolejleri'nin değerli öğretmenlerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim. Okulunuzda huzurlu ve ışıltılı bir atmosfer var. Bu hep böyle kalsın, emeği geçenleri tebrik ederim" dedi.

TULUYHAN UĞURLU / Piyanist

Okyanuslu öğrencilere hem piyano öğretip, hem de keyifli bir söyleşi gerçekleştiren Dünyaca ünlü piyanist Tuluyhan Uğurlu, piyano çalarken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda bilgiler verdi. Ayrıca öğrenci ve velilere konser de veren Uğurlu, Okyanus Ailesi ile buluşmaktan büyük keyif aldığını belirtti.

BERNA LAÇİN / Sanatçı

Anneler Günü, Kadınlar Günü ve çeşitli sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Okyanus Kolejleri veli ve öğrencileriyle buluşan Berna Laçin Okyanus Kolejleri Ailesi ile buluşmaktan memnuniyetini dile getirerek Okyanus Kolejleri'ne teşekkür etti.

ARZU GÖLLÜ / Voleybolcu

Birçok şampiyonluklara imza atan milli voleybolcu Arzu Göllü, Okyanus Kolejleri Yetenek Kulübü öğrencileriyle buluşarak tecrübelerini aktardı. Öğrencilere başarılı olmaları için neler yapmaları gerektiğini de anlatan Göllü, Okyanus Kolejleri'ne göstermiş oldukları ilgiden ve davetten dolayı çok teşekkür etti.

DOÇ. DR. MEHMET ENGİN

Okyanus Kolejleri Ailesi ile buluşan Doç. Dr. Mehmet Engin,"Sevgili Okyanus Kolejleri idarecileri ve öğrencileri; bu kadar güzel olanaklarınız yanında pozitif bilimle ilgili daha meraklı olmanız beni memnun etti. Okyanus Kolejleri'nde geçirmiş olduğum güzel vakit için teşekkür ederim." dedi.

TOLGA ZENGİN / Futbolcu

18 Mart Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümünde Okyanuslu öğrencilerle bir araya gelen ünlü futbolcu Tolga Zengin, "Böyle önemli bir günde burada sizlerle birlikte olduğum için çok mutluyum. Ülkemizin geleceği olan gençlerimizle birlikte olmak bilgi ve birikimlerimizi paylaşmak benim için mutluluk verici bir olaydır. Burada bizi gençlerle buluşturan Okyanus Kolejleri'ne teşekkür ediyorum." dedi.

Dr. SENAİ DEMİRCİ / Yapımcı

Radyo ve televizyon programları yapımcı - sunucusu, tıp doktoru ve ülkemizin usta yazarlarından biri olan Dr. Senai Demirci, bir söyleşi etkinliğinde Okyanus öğrencileriyle buluştu. Demirci, Okyanus Kolejleri için düşüncelerini yazıya döktü.

Yalın Hali
Okyanus yeni bir ufkun habercisidir. Okyanus serinliktir, derinliktir. Okyanus uçsuz bucaksız maviliktir. Okyanus sürprizler kıyısıdır. Okyanus mavilerin en sadık bekçisi, güneşin en geniş ayinesidir.

E Hali
Okyanusa alıştığı kıyıları terk etmeyi göze alanlar açılır. Okyanusa karaların hepsini aşmış kararlı adamlar varır. Göründüğünden fazlasını vaat eden öykülerin hepsi okyanusa dairdir. Okyanusa dalmak inci mercan yürekli adamların kârıdır.

İ hali
Okyanusu bir uçtan bir uca geçmek cesurların işidir. Ümitlerini tazelemek isteyenler okyanusu örnek verir. Keşfedilecek yeni şeyleri olanlar okyanusu hazine bilir.

De Hali
Okyanusta olmak yeni ümitler kuşanmaktır. Okyanusta dalmak kendini aşmaktır. Okyanusta olmak okyanusça derin, okyanusça mavi, okyanusça ümit olmaktır.

Den Hali
Okyanustan şehirlerin hepsine sonsuzluk ve mavilik sunması beklenir. Okyanustan her zaman en iyisi ümit edilir.”

ATİLLA ÖZDEMİROĞLU / Müzisyen

Okyanus Kolejleri'nde öğrencilerle buluşan ünlü müzisyen ve besteci Atilla Özdemiroğlu, "Okyanus Kolejleri'ne ilk defa geldim. Çok sıcak bir karşılama ile karşılandım. Tüm öğrencilerinize başarılar ve aydınlık, mutluluk dolu gelecek diliyorum." dedi.

NURAN ÇAKMAKÇI / Köşe Yazarı

Eğitim konusundaki önemli yazıları, makaleleri ve görüşleri ile tanıdığımız Nuran Çakmakçı Okyanus Kolejleri için "Çok samimi, sıcak bir okul. Koridorları, sınıfları şahane. Okyanus Kolejleri'nde okudukları ve Okyanus eğitimi aldıkları için öğrencileriniz çok şanslı." dedi.

AYŞENUR YAZICI / Sunucu

Okyanus Eğitim Kolejleri'nin Anneler Günü için düzenlediği kahvaltı etkinliğine, sunucu ve köşe yazarı Ayşenur Yazıcı da katıldı. Ortaköy Polis Evi’nde gerçekleştirilen kahvaltıya, annesi ile birlikte eşlik eden Yazıcı, güler yüzü ve esprili sohbetiyle annelere unutamayacakları bir gün yaşattı. Keyifli söyleşi eşliğinde geçen kahvaltıda annelere, Ayşenur Yazıcı’nın 13 yaşında kadın olmaya zorlanan bir kız çocuğunu anlattığı “Çocuk Gelin” adlı kitabı da hediye edildi.

Bu sayfa ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşın
BİLGİLERİNİZİ GİRİN
OCAK AYINA ÖZEL
AVANTAJLI FİYATLAR İÇİN
SİZE DÖNELİM

Arama

444 10 98