Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise | Okyanus Koleji Öğretmenler Gününü, Rober Hatemo'nun Keyifli Şarkıları Eşliğinde Kutladı...
Okyanus Koleji Öğretmenler Gününü, Rober Hatemo'nun Keyifli Şarkıları Eşliğinde Kutladı...
  • Paylaş
Okyanus Kolejleri Öğretmenler Günü’nü 24 Kasım 2017 Cuma akşamı Wow Hotel'de bini aşkın davetlinin katılımıyla kutladı.

Öğretmenler Günü kutlamasına davetliler büyük ilgi gösterdi. Okyanus Kolejleri’nin İstanbul şubelerindeki öğretmenlerinin ve idarecilerinin davet edildiği kutlamaya, Okyanus Kolejleri Yönetim Kurulu'nun yanı sıra Genel Müdürlük yönetici ve personelleri de katıldılar.

Okyanus Kolejleri Genel Müdürü Sn.Lokman Demiray’ın konuşması ile program başladı. 

Konuşmasına Okyanus ailesi ve Okyanus Koleji öğretmenlerinin, öğretmenler gününü kutlayarak başlayan Sn.Lokman Demiray, “Çocuk bedenlerin kıyıya vurduğu günümüz dünyasında huzur, refah, kalkınma, barış ve mutluluk için yegane unsur eğitimdir. Eğitimin yegane unsuru ise değerli öğretmenlerimizdir. Yani dünya sahnesinin başrol oyuncusı kıymetli öğretmenlerdir." sözleriyle konuşmasına devam etti. 

Sn.Lokman Demiray'ın konuşması sona erdikten sonra ise Okyanus Kolejleri Kurucusu Sn.Orhan Özbey tarafından 5. ve 10. yılını dolduran öğretmenlere plaketlerinin takdim edilmesiyle devam etti.

Plaket töreninin ardından konuşmasını yapmak üzere kürsüye gelen Sn.Orhan Özbey, sözlerine Okyanus Koleji öğretmenleri ve Okyanus ailesine saygı ve sevgilerini sunarak başladı. Samimi ve içten bir konuşma gerçekleştiren Sn.Orhan Özbey, “Bu mutlu günde sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Bugün hepimizin günü. Şunu belirtmek isterim ki biz çok iyi öğretmen olabiliriz, çok iyi öğretmenler hep şükranla anılır. Fakat çocukların hayatına dokunabilen öğretmenler ise hep minnetle anılır." sözlerine yer verdiğini konuşmasını, öğretmen gününü kutlayarak iyi dilekleri ile sonlandırmıştır.

Gecemiz, Ünlü Sanatçı Rober Hatemo Canlı müzik dinletisi eşliğinde keyifli şarkılarla devam etmiştir.
 


Haber
:
Editör
:
Göktuğ Hekimoğlu
Fotoğraf
:
Murat Akdemir
Tarih
:
25 Kasım 2017, Cumartesi 15:00
Okunma
:
1.799 defa okunmuş

  • Paylaş
BİLGİLERİNİZİ GİRİN
EKİM AYINA ÖZEL
AVANTAJLI FİYATLAR İÇİN
SİZE DÖNELİM

Arama

444 10 98