Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise | Psikolojik Rezilyans Geliştirme Öğretmen Atölyeleri
Psikolojik Rezilyans Geliştirme Öğretmen Atölyeleri
  • Paylaş
8-11 Şubat tarihleri arasında yapılan zümre çalışmalarında öğretmenlerimizin iyi oluşlarına destek olmak adına Psikolojik Rezilyans Geliştirme Programının yeni uygulamalarını gerçekleştirdik.

Eğitim öğretimin başladığı Eylül ayı itibariyle Okyanus Kolejleri Ortaokul Rehberlik Birimi olarak velilerimize, öğrencilerimize ve öğretmenlerimize yönelik Psikolojik Rezilyans Geliştirme çalışmaları yapılmıştı. 8-11 Şubat tarihleri arasında yapılan zümre çalışmalarında öğretmenlerimizin iyi oluşlarına destek olmak adına Psikolojik Rezilyans Geliştirme Programının yeni uygulamalarını gerçekleştirdik. 

Hizmet içi eğitim haftasında Psikolojik Rezilyans Geliştirme Programı kapsamında Beck Anksiyete Ölçeği uygulaması ve Öğretmen Atölyeleri yapıldı. 600 öğretmen ile 42 rehber öğretmen moderatörlüğünde drama, pozitif psikoloji etkinliklerinden oluşan Öğretmen Atölyeleri düzenlendi. Öğretmen atölyelerimiz iki farklı günde iki oturumda gerçekleştirildi. Ayrıca tüm öğretmenlerimiz için hazırlanan bilgilendirici ve önerilerden oluşan kitapçık öğretmenlerimiz ile paylaşıldı.


Haber
:
Yıldız ÖZGÜR GÜREL
Editör
:
Murat AKDEMİR
Tarih
:
12 Şubat 2021, Cuma 16:44
Okunma
:
482 defa okunmuş

  • Paylaş
Yorum Yazın :
Yorumlar :
Sabiha Ebcim / 12 Şubat 2021, Cuma 20:44
Online Uzaktan Eğitimin kahramanı öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ederim
BİLGİLERİNİZİ GİRİN
NİSAN AYINA ÖZEL
AVANTAJLI FİYATLAR İÇİN
SİZE DÖNELİM

Arama

Kişisel Verilerin Korunması Politikası - Çerez Politikası
444 10 98