Okyanus Koleji - Kolej, Özel Okul, Ana okulu, ilkokul, ortaokul, Lise | Kalk Gidelim Edirne
Kalk Gidelim Edirne
  • Paylaş
Çok gezen mi bilir çok okuyan mı diye düşündük sonra okuduğunu gezen diyerek ‘’Kalk Gidelim Edirne’’ kitabını önce okuyup sonra gezmeye karar verdik.

Eğitimin Türkiye markası Okyanus Koleji ortaokul 5. Sınıf öğrencileri, kültür ve miras konusu ile ilgili Esra Alkan’ın Kalk Gidelim Edirnekitabını okudular.  Bu kitapla birlikte öğrenciler kitabı okurken Edirne’yi karış karış gezdiler.

19 Nisan Cuma 2019 tarihinde ise yazar Esra Alkan ile Edirne şehrinin tarihi ve doğal güzelliklerini yerinde inceleme fırsatı bulacakları kültürel gezimizi gerçekleştireceğiz.

Asırlar boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapan Edirne Türkiye’de görülmesi gereken şehirler listesinin en başında gelir. Edirne Marmara Bölgesi’nde yer alan, Türkiye’yi Avrupa’ya bağlayan ve 92 yıl boyunca Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapmış tarihimizde önemli şehirlerden birisidir.

Kişi başı 350 TL olan Kalk Gidelim Edirnegezisine katılmak için okul idarecileriyle ve sosyal bilgiler öğretmenlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Başvuru için son gün 29 Mart

Kalk Gidelim Edirne gezisi hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yurtiçi veli taahhütnamesi ve kayıt formu için tıklayınız.


Haber
:
Sevda GÜL
Editör
:
Murat AKDEMİR
Tarih
:
13 Mart 2019, Çarşamba 22:17
Okunma
:
238 defa okunmuş

  • Paylaş
Yorum Yazın :
Yorumlar :

Henüz yorum yok, ilk yorumu yapmak ister misiniz?

BİLGİLERİNİZİ GİRİN
MAYIS AYINA ÖZEL
AVANTAJLI FİYATLAR İÇİN
SİZE DÖNELİM

Arama

444 10 98