Basketbol |
YILDIZ ERKEK |
ÖZEL SEV ORTAOKULU |
66 - 69 |
ÖZEL GÜNEŞLİ OKYANUS ORTAOKULU |
21.03.2024 - 11:00 |
BASKETBOL YILDIZ ERKEK TÜRKİYE YARI FİNAL MÜSABAKASI 4.MAÇI |
Fikstür |
Basketbol |
YILDIZ ERKEK |
İZMİR ÖZEL DENGE ORTAOKULU |
69 - 110 |
ÖZEL GÜNEŞLİ OKYANUS ORTAOKULU |
20.03.2024 - 12:00 |
BASKETBOL YILDIZ ERKEK TÜRKİYE YARI FİNAL MÜSABAKASI 3.MAÇI |
Fikstür |
Basketbol |
YILDIZ ERKEK |
ÖZEL GÜNEŞLİ OKYANUS ORTAOKULU |
84 - 59 |
MERSİN ÖZEL YENİŞEHİR GELECEK ORTAOKULU |
19.03.2024 - 12:00 |
BASKETBOL YILDIZ ERKEK TÜRKİYE YARI FİNAL MÜSABAKASI 2.MAÇI |
Fikstür |
Basketbol |
YILDIZ ERKEK |
AYDIN ÖZEL AYDIN EFECLİDER ORTAOKULU |
46 - 110 |
ÖZEL GÜNEŞLİ OKYANUS ORTAOKULU |
18.03.2024 - 10:00 |
BASKETBOL YILDIZ ERKEK TÜRKİYE YARI FİNAL MÜSABAKASI 1. MAÇ |
Fikstür |
Basketbol |
GENÇ A ERKEK |
İZMİR-ÖZEL ÇİĞLİ BİLİM DOĞA ANADOLU LİSESİ |
84 - 76 |
BAHÇEŞEHİR OKYANUS KOLEJİ |
15.03.2024 - 10:30 |
OKUL SPORLARI BASKETBOL TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ FİNAL MÜSABAKASI |
Fikstür |
Basketbol |
GENÇ A ERKEK |
BAHÇEŞEHİR OKYANUS KOLEJİ |
97 - 60 |
ANKARA-ÖZEL BİLİM KOLEJİ |
14.03.2024 - 13:00 |
OKUL SPORLARI BASKETBOL TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ GRUP MÜSABAKASI 4. MAÇ |
Fikstür |
Basketbol |
GENÇ A ERKEK |
ÖZEL ŞİŞLİ BİLİM DOĞA ANADOLU LİSESİ |
63 - 99 |
BAHÇEŞEHİR OKYANUS KOLEJİ |
13.03.2024 - 14:00 |
OKUL SPORLARI BASKETBOL TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ GRUP MÜSABAKASI 3. MAÇ |
Fikstür |
Futsal |
Yıldız Erkek |
ÇEKMEKÖY OKYANUS KOLEJİ ORTAOKULU |
4 - 5 |
TUZLA EMLAK KONUT CEMİL MERİÇ ORTAOKULU |
19.02.2024 - 09:22 |
1.MAÇ |
Fikstür |
Basketbol |
YILDIZ ERKEK |
BARTIN TOKİ ORTAOKULU |
13 - 71 |
ÖZEL GÜNEŞLİ OKYANUS ORTAOKULU |
12.02.2024 - 13:00 |
BASKETBOL YILDIZ ERKEK GRUP MAÇLARI |
Fikstür |
Voleybol |
GENÇ A KIZ |
ÖZEL KEMERBURGAZ OKYANUS KOLEJİ ANADOLU LİSESİ |
0 - 3 |
ÖZEL ACIBADEM BİLİM DOĞA ANADOLU LİSESİ |
09.02.2024 - 14:00 |
OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇ A KIZ TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ FİNAL MAÇI |
Fikstür |
Voleybol |
GENÇ A ERKEK |
AVCILAR OKYANUS KOLEJİ |
2 - 3 |
TVF SPOR LİSESİ |
09.02.2024 - 10:30 |
OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇ A ERKEK TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ FİNAL MAÇI |
Fikstür |
Basketbol |
GENÇ KIZ A |
ÖZEL BEYLİKDÜZÜ OKYANUS ANADOLU LİSESİ |
60 - 41 |
ÖZE İZMİT UĞUR ANADOLU LİSESİ |
09.02.2024 - 10:00 |
BASKETBOL GENÇ KIZ (A) TÜRKİYE YARI FİNALİ FİNAL MAÇI |
Fikstür |
TENİS |
GENÇ KIZLAR |
LARA OKYANUS KOLEJİ |
3 - 0 |
DÖŞEMEALTI BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
09.02.2024 - 09:30 |
İL ŞAMPİYONASI FİNAL |
Fikstür |
TENİS |
GENÇ ERKEK |
LARA OKYANUS KOLEJİ |
3 - 0 |
KONYAALTI İSTEK KOLEJİ |
09.02.2024 - 09:30 |
İL ŞAMPİYONASI FİNAL |
Fikstür |
TENİS |
GENÇ ERKEK |
ÖZEL ESENKENT OKYANUS KOLEJİ |
4 - 0 |
ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ |
18.01.2024 - 10:00 |
TENİS İSTANBUL İL BİRİNCİLİĞİ MUSABAKALARI ÇEYREK FİNAL |
Fikstür |
TENİS |
GENÇ KIZLAR |
ÖZEL ESENKENT OKYANUS KOLEJİ |
4 - 0 |
Koç Lisesi |
18.01.2024 - 10:00 |
TENİS İSTANBUL İL BİRİNCİLİĞİ MUSABAKALARI ÇEYREK FİNAL |
Fikstür |
TENİS |
GENÇ KIZLAR |
BAHÇEŞEHİR OKYANUS KOLEJİ |
5 - 0 |
ÖZEL MARMARA LİSESİ |
17.01.2024 - 12:00 |
TENİS İSTANBUL İL BİRİNCİLİĞİ MUSABAKALARI 3. MAÇ |
Fikstür |
TENİS |
GENÇ ERKEK |
BAHÇEŞEHİR OKYANUS KOLEJİ |
5 - 0 |
ÖZEL SAINT JOSEPH FRANSIZ LİSESİ |
17.01.2024 - 10:00 |
TENİS İSTANBUL İL BİRİNCİLİĞİ MUSABAKALARI 3. MAÇ |
Fikstür |
TENİS |
YILDIZ KIZ |
ÖZEL BEYLİKDÜZÜ OKYANUS ORTAOKULU |
1 - 2 |
ÖZEL BAHÇEŞEHİR ÇAMLICA ORTAOKULU |
10.01.2024 - 13:00 |
OKUL SPORLARI TENİS YILDIZLAR MAÇ PROGRAMI |
Fikstür |
Basketbol |
YILDIZ ERKEK |
MALTEPE - ÖZEL MALTEPE BAHÇEŞEHİR O.O. |
75 - 74 |
ÖZEL GÜNEŞLİ OKYANUS ORTAOKULU |
28.12.2023 - 12:30 |
FİNAL |
Fikstür |
Voleybol |
GENÇ A ERKEK |
MAVİŞEHİR OKYANUS KOLEJİ |
3 - 0 |
KONYA PEMA KOLEJİ |
28.12.2023 - 11:00 |
FİNAL MAÇI |
Fikstür |
Voleybol |
GENÇ A KIZ |
BORNOVA OKYANUS KOLEJİ GENÇ A KIZLAR VOLEYBOL TAKIMI |
3 - 0 |
ÇANAKKALE ÖZEL FEN LİSESİ |
25.12.2023 - 17:00 |
TÜRKİYE YARI FİNAL 1. MAÇ |
Fikstür |
Basketbol |
YILDIZ ERKEK |
ESENYURT TED ÖZEL ATAKENT KOLEJİ ORTAOKULU |
23 - 63 |
ÖZEL GÜNEŞLİ OKYANUS ORTAOKULU |
22.12.2023 - 10:30 |
BASKETBOL YILDIZ ERKEK İSTANBUL İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ 3.TUR 3. MAÇ |
Fikstür |
Basketbol |
YILDIZ ERKEK |
BÜYÜKÇEKMECE ALMAN LİSELİLER KÜLTÜR VE EĞİTİM VAKFI ÖZEL O.O. |
31 - 78 |
ÖZEL GÜNEŞLİ OKYANUS ORTAOKULU |
19.12.2023 - 11:45 |
BASKETBOL YILDIZ ERKEK İSTANBUL İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ 2.TUR 3. MAÇ |
Fikstür |
Basketbol |
YILDIZ ERKEK |
ÜSKÜDAR ÖZEL BİLFEN ÇAMLICA ORTAOKULU |
63 - 82 |
ÖZEL GÜNEŞLİ OKYANUS ORTAOKULU |
15.12.2023 - 13:00 |
BASKETBOL YILDIZ ERKEK İSTANBUL İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ 2.TUR 1. MAÇ |
Fikstür |
Basketbol |
GENÇ A ERKEK |
KARTAL - ÖZEL KARTAL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A.L |
55 - 69 |
BAHÇEŞEHİR OKYANUS KOLEJİ |
12.12.2023 - 10:00 |
FİNAL GRUPLARI-YARI FİNAL |
Fikstür |
Basketbol |
GENÇ A ERKEK |
BAŞAKŞEHİR - ÖZEL CİHANGİR A.L. |
67 - 87 |
BAHÇEŞEHİR OKYANUS KOLEJİ |
06.12.2023 - 14:30 |
OKUL SPORLARI BASKETBOL GENÇ ERKEK (A) İSTANBUL İL BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ 3.TUR |
Fikstür |
Voleybol |
GENÇ A KIZ |
ÖZEL SANCAKTEPE OKYANUS ANADOLU LİSESİ |
0 - 3 |
İZMİR ÖZEL KARŞIYAKA UĞUR ANADOLU LİSESİ |
06.12.2023 - 11:30 |
3 |
Fikstür |
Voleybol |
GENÇ A KIZ |
KÜTAHYA NURULLAH KOYUNCU ANADOLU LİSESİ |
0 - 3 |
ÖZEL SANCAKTEPE OKYANUS ANADOLU LİSESİ |
05.12.2023 - 15:30 |
2 |
Fikstür |
Voleybol |
Genç Kız A |
KEÇİÖREN OKYANUS KOLEJİ |
3 - 1 |
TVF SPOR LİSESİ |
08.11.2023 - 12:00 |
YARI FİNAL |
Fikstür |