• Avantajlı Kayıtlarımız Başladı
 • Store
 • Yaz Spor Okulu
 • Okyanus Koleji Bursluluk Sınavları ve Testler

  Okyanus Akademi'nin Eğitim Çalışmaları

  Yorum Yazın :

  Yorumlar;

  • Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.
  Okyanus Akademi, 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı çalışmalarına başladı. Uygulanan eğitim planıyla bilgi ve deneyim kazanan öğretmenler, sonraki eğitim öğretim yılına hazırlanıyor.

  Nitelikli eğitimin adresi olan Okyanus Kolejleri, eğitim kadrosundaki öğretmenlerini de kendisi yetiştiriyor. Bu amaçla faaliyet gösteren Okyanus Akademi, 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı çalışmalarına başladı.

  Okyanus Akademi'nin eğiten ve öğreten ekibi, öğretmenlerin yetkinliklerini arttırmak, dinamizmini sürekli kılmak için çalışıyor. Okyanus Akademi'de yıl boyunca uygulanan eğitim planıyla, bilgi ve deneyim kazanan öğretmenler, sonraki eğitim öğretim yılına hazırlanıyor.

  Bölüm Başkanları tarafından düzenlenen alan yetkinliği sınavlarında başarılı olan ve sonrasında oluşturulan komisyonun yaptığı mülakatta uygun bulunan aday öğretmenlerle, yeni eğitim öğretim yılı çalışmalarına başlandı.

  1 Kasım 2012 Perşembe günü gerçekleştirilen açılışta, Okyanus Kolejleri Genel Müdür Yardımcısı Adnan Ünsal, "Okyanus'un Öyküsü" başlıklı ilk eğitim çalışmasını yaptı.

  Okyanus Kolejleri Eğitim İşleri Müdürü İlhan Akat da, "Okyanus Koleji Eğitim-Öğretim Yapılanması" konusunda seminer verdi.

  2-3 Kasım 2012 tarihlerinde de, YGS Bölüm Başkanı Ömer Açıkyürek, OGES Bölüm Başkanı Sabiha Yılmaz ve PDR Bölüm Başkanı Bora Serhat Çelik; ilk oryantasyon eğitimlerini uyguladı.

  Eğitim öğretim yılının sonuna kadar sürecek çalışmalar, Okyanus Kolejleri Genel Müdürlük bünyesinde ve kampüslerde devam edecek.

   

   

  » Haber: Esra TİRYAKİ ÇELEBİ

  » Editör: Esra TİRYAKİ ÇELEBİ

  » Ekleme Tarihi: 08 Kasım 2012, Perşembe 09:59

  » Okunma: 2.415 defa okunmuş

  Genel Müdürlük : Talat Paşa Cad. Yeşil Irmak Sok. No:1 Esenkent - İSTANBUL
  Okyanus Kolejleri, Okyanus Holding kuruluşudur.
  Galaksi Reklam Ajansı