• Okul Kıyafetleri İçin Gecikmeyin
  • Okyanus Bayan Tenis Takımı Dünya 2.si
  • Okyanus Koleji Bursluluk Sınavları ve Testler
  • okyanus koleji özel okul desteği

    Mayıs Ayı Örnek Öğrencileri

    Yorum Yazın :

    Yorumlar;

    • Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.
    Okyanus Kolejleri'nin "Örnek Öğrenci" uygulamasında, 2013 Mayıs Ayı Örnek Öğrencileri belli oldu.

    Mayıs ayı örnek öğrencileri aşağıdadır.İyi çalışmalar...

    Okyanus Kolejleri'nde "Ayın Örnek Öğrencisi" seçimleri devam ediyor...

    Öğretmenlerin, ay boyunca yaptıkları gözlemler neticesinde, Mayıs Ayı Örnek Öğrencileri açıklandı.

     

    Ataşehir Mayıs Ayı Örnek Öğrencileri Plaketleri İlkokul
    1. 4/A İrem ALTUNÖRGÜ
    2. 4/A Sude ÇALIN
    3. 4/A Eren MERSİN

    Ortaokul
    1. 5/A Yiğit Can DİVRİKOĞLU
    2. 7/A Ercan ENGİN
    3. 5/A Sena Afra DANIŞ

    Lise
    1. 9/B Deniz AKÇİT
    2. 9/B Baha ŞAHİN
    3. 9/B Nazlıcan ÇİFTÇİ

     

    Avcılar Mayıs Ayı Örnek Öğrencileri Plaketleri İlkokul
    1. 2/C Berat Fatih AKSOY
    2. 3/A Tuna KALYONCU
    3. 1/A Erhan GÜLSEN

    Ortaokul
    1. 5/C Dilara TÜRKMEN
    2. 7/A Uğur TAZEGÜL
    3. 8/D İpek KÖK

    Lise
    1. 11/A Asena Gökçen ERGÜN
    2. 9/A Şamil ÖZKANCA
    3. 9/A Hüseyin BAYBURTLU

    Avcılar Mayıs Ayı Örnek Öğrencileri Madalyaları

    İlkokul
    2. 1/A Yunus Emre KARAPELİT
    3. 1/B Ege GÜNDOĞDU
    2. 2/C Tuana ÇAĞLAR
    3. 2/A Yiğit BULUT
    2. 3/C Menekşe Sude DOĞANAY
    3. 3/A Atıf Mikdat SERTKAYA
    1. 4/A Melek Sude AYKURT
    2. 4/A Ali Tahir TÜRKMEN
    3. 4/B Sude BOZKURT

    Ortaokul
    2. 5/C Kadir Uğur ATAÇİFTÇİ
    3. 5/B Can ÇINAR

    1. 6/A Dila UÇURUM
    2. 6/B Nilay MUTLU
    3. 6/A Mustafa KERSE

    2. 7/C Ece MOLLAOĞLU
    3. 7/B Elif Özge ALPAY

    2. 8/C Beyza EZER
    3. 8/B Merve Nur ÖRPEK

    Lise:
    3. 9/A Recep AY
    1. 10/C Büşra NUR ÖNCEL
    2. 10/C Salih AKSU
    3. 10/A Ensar ALAKUŞ
    2. 11/E Zeynep BİNİCİ
    3. 11/E Fuad AKGÜN

     

    Bahçeşehir Mayıs Ayı Örnek Öğrencileri Plaketleri İlkokul
    1. 2/E Sezin ÇELİKER
    2. 2/F Roşna Halin KARAKIŞ
    3. 2/E Musa Kaan ÇAĞLAR

    Ortaokul
    1. 5/B Alper SURAT
    2. 5/B Kerem ALTUN
    3. 6/D İrem SÖNMEZ

    Lise
    1. 9/F Serdar KOÇYİĞİT
    2. 9/F Doğukan KAYHAN
    3. 10/H Kıvanç ATASOY

    Bahçeşehir Mayıs Ayı Örnek Öğrencileri Madalyaları

    İlkokul
    1. 1/E Kaan ACİCBE
    2. 1/D Damla USLU
    3. 1/B Zeynep Bengi BAYIRALAN

    1. 3/B Kaya DAVUTOĞLU
    2. 3/C Ege Başar KINAY
    3. 3/A Selin UZUN

    1. 4/D Dilara EREN
    2. 4/A Melis AKAR
    3. 4/B Ece BULUCU

    Ortaokul
    1. 5/B Ceyda ALTUN
    2. 6/B Erdem DOĞAN
    3. 6/D Sude GÖKÇEL

    1. 7/C Ege ERSOY
    2. 7/D Senanur KOÇ
    3. 7/D Deren DEMİREL

    1. 8/B Batuhan ÇOBAN
    2. 8/A Yekta Tezcan ÖZTÜRK
    3. 8/B Anar SAFAROV

    Lise
    1. 9/E Onur ÖNAL
    2. 10/A Pelin ÖZALP
    3. 10/F Arda BAYRAM

    Beylikdüzü Mayıs Ayı Örnek Öğrencileri Plaketleri İlkokul
    1. 2/D Yağmur BEYAZYÜZ
    2. 4/A Sıla SOYUÇETİN
    3. 2/B Melis CAN

    Ortaokul
    1. 5/D Yiğit Yavuz YILDIZ
    2. 5/B Doğu YORULMAZ
    3. 6/C Zeynep ŞAHİN

    Lise
    1. 10/B Batuhan GÜROZ
    2. 9/A Aykut Berkay YILDIRIM
    3. 11/D Şehzade GÜLER

    Beylikdüzü Mayıs Ayı Örnek Öğrencileri Madalyaları

    İlkokul
    1. 1/B Zeynep İrem YILDIRIM
    2. 1/C İrem GÖNÜL
    2. 1/C Mehmet Baran GERS
    2. 2/C Melis CAN
    3. 2/D Mehmet Yiğit EVREN
    1. 3/C Ekin Simay EFE
    2. 3/C Tuana ÇINAR
    3. 3/C Şevin SARAÇ
    2. 4/B Efe KOYUNCU
    3. 4/B Erener Atalay AYDEMİR
    Ortaokul
    1. 5/B Nil Yağmur KUMBASAR
    2. 6/B Eray EROĞLU
    3. 6/A Doğa KENAN
    1. 7/B Beril GÖKÇE
    2. 7/B Shayan GACHKAR
    3. 7/B İnanç CAN
    3. 7/B Elif Özge ALPAY
    1. 8/B Didem ŞAHİN
    2. 8/B Berk AŞIK
    3. 8/B Sena Nur KAYA

    Lise
    2. 9/B Mert UZUN
    3. 9/A Barış FİDAN
    2. 10/A Şeyma Nur AKKAYA
    3. 10/A Büşra ÇATAK
    2. 11/B Selma EREK
    3. 11/C Tolunay KÜÇÜK

    Güneşli Mayıs Ayı Örnek Öğrencileri Plaketleri İlkokul
    1. 2/C Onur Efe ULAŞ
    2. 1/A Enes Alperen TUNCER
    3. 2/C Sera ÖZER

    Ortaokul
    1. 5/A Sahra İpek ALAN
    2. 7/A Nil Ebrar CESAR
    3. 8/A Betül ÖZGENÇ

    Lise
    1. 10/A Senanur KUREŞ
    2. 9/B İrem BİLGE
    3. 10/A Oğuzhan ORUÇ

    Sancaktepe Mayıs Ayı Örnek Öğrencileri Plaketleri İlkokul
    1. 1/B Ahmet Çağan ÇAKAR
    2. 3/A Yağmur ÖZCAN
    3. 3/A Zeynep ERYILMAZ

    Ortaokul
    1. 5/A Ecem Nur TOPLAR
    2. 5/A Ezgi Deniz ONAY
    3. 7/A Beyzanur AYDOĞAN

    Lise
    1. 9/A Muhammet DEMİRCAN
    2. 9/C Görkem EREN
    3. 9/C Umut BİROL

    » Haber: Esra TİRYAKİ ÇELEBİ

    » Editör: Esra TİRYAKİ ÇELEBİ

    » Ekleme Tarihi: 20 Haziran 2013, Perşembe 13:48

    » Okunma: 5.339 defa okunmuş

    » Web Ofis İrtibat: 0212 605 06 10

    Genel Müdürlük : Talat Paşa Cad. Yeşil Irmak Sok. No:1
    Esenkent - İSTANBUL
    Okyanus Kolejleri, Orhan Özbey'in kurduğu Okyanus Holding kuruluşudur.
    Galaksi Reklam Ajansı