• Avantajlı Kayıtlarımız Başladı
 • Store
 • Yaz Spor Okulu
 • Okyanus Koleji Bursluluk Sınavları ve Testler

  İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı Gerçekleşti

  Okyanus Kolejlerinin organizatör olduğu bu yıl 5.'si düzenlenen İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

  Türkiye'nin en büyük ve en trend aile etkinliği olmayı başaran İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı yoğun bir katılım sonucunda gerçekleşti. 3 gün süren fuar 18 Aralık Pazar günü sona erdi. Anneler ve anne adaylarına her türlü bilgilendirmenin yapıldığı, ayrıca birbirinden renkli onlarca etkinliğin de yer aldığı fuarda bu yıl etkinlik organizatörlüğünü Okyanus Kolejleri üstlendi.

  Ailelerin, annenin hamilelik döneminden çocukların kolej çağına kadar, (0-12 yaş) ihtiyaç duyacakları tüm ürün ve hizmetleri bir araya getiren İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı'nda, 3 gün süren onlarca eğlenceli etkinlik sayesinde aileler oldukça keyifli zaman geçirdiler.

  Üstün Zekalılar ve Yetenekliler Bölüm Başkanımız Hamit Bekçi'nin 17 Aralık Cumartesi günü gerçekleştirdiği  'Erken çocukluk evresinde eğitimsel süreç' konulu seminer ve Anaokulu Rehberlik Bölüm Başkanımız Duygu Karacar' ın 18 Aralık Pazar günü gerçekleştirdiği 'Çocuk psikolojisi' konulu seminerde velilere oldukça önemli bilgiler verildi. Ayrıca Okyanus Koleji öğrencilerinin resim bölümü öğretmenleriyle birlikte başlatmış olduğu Çevremizde yaşayan canlıların yaşam koşullarına insanların dikkatini çekmek adına yapılan sosyal sorumluluk proje resimleri fuarda sergilendi.

  » Haber: Fırat TUMBUL

  » Editör: Fırat TUMBUL

  » Ekleme Tarihi: 13 Aralık 2016, Salı 10:25

  » Okunma: 11.517 defa okunmuş

  Genel Müdürlük : Talat Paşa Cad. Yeşil Irmak Sok. No:1 Esenkent - İSTANBUL
  Okyanus Kolejleri, Okyanus Holding kuruluşudur.
  Galaksi Reklam Ajansı